Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Stiahni si Lidl Plus

   Stiahni si Lidl Plus

   Ponuka:

   35 % zľava na ľubovoľnú dĺžku predplatného prémiového obsahu Aktuality Navyše.


   Trvanie ponuky:

   18. 4. 2023 – 31. 12. 2023


   Podmienky:

   Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: www.aktuality.sk/navyse Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Ringier Slovakia Media s.r.o., Prievozská 14, 821 09, Bratislava - mestská časť Ružinov   Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

   1. Skopírujte si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

   2. Prejdite na stránku partnera www.aktuality.sk/navyse.

   3. V časti Vyberte si dĺžku predplatného si zvoľte ľubovoľnú dĺžku predplatného (1-mesačné, 3-mesačné, 6-mesačné, 12-mesačné).

   4. V Súhrne objednávky kliknite na pole Mám zľavový kupón.

   5. Skopírujte zľavový kód a kliknite na tlačítko Použiť.

   5. Dokončite objednávku.


   Kontakt:

   V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Ringier Slovakia Media s.r.o. prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera +421 914 333 092 (PO-PI od 9:00 do 16:00) alebo e-mailom kontakt@aktuality.sk


   V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.