Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

30% zľava na divadlo online na Dramox.sk

Zabavte sa s divadlom online na Dramox.sk. Vyberte si z viac ako 300 divadelných predstavení, ktoré si môžete pustiť okamžite alebo kedykoľvek, keď na ne budete mať chuť. Na Dramoxe nájdete nielen obľúbenú klasiku, ale aj originálne novinky a ocenené inscenácie, ktoré jednoducho musíte vidieť. Získajte predplatné so zľavou 30 %:

• 1 mesiac za 8,33 € (ušetríte 3,57 €, bežná cena je 11,90 €)

• 1 rok za 83,3 € (ušetríte 35,7 €, bežná cena je 119 €)


Trvanie ponuky:

14. 11. 2022 – 15. 1. 2023


Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Prejdi na stránku partnera www.dramox.sk

3. Zaregistruj sa na Dramox.sk cez tlačidlo „Vyskúšať zadarmo“, alebo sa prihlás do svojho účtu.

4. Po výbere predplatného zadaj do poľa „Kód darčekového poukazu / promo kód“ unikátny kód z Lidl Plus aplikácie.

5. Dokonči objednávku.

6. Teraz máš divadlo online o 30% lacnejšie.

Potrebuješ poradiť? Kontaktuj nás, prosím, na napoveda@dramox.cz.


Podmienky:

Zľavu je možné uplatniť iba na webe Dramox.sk. Zľava 30% platí na prvú platbu predplatného podľa vášho výberu, následne sa s divadlom online môžete baviť za štandardnú cenu 11,90 €/mesiac alebo 119 €/rok. Prvých 7 dní máte ZADARMO. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami na Dramox.sk.


Obsah zľavy:

Dramox na 1 mesiac za 8,33 € (ušetríte 3,57 €, bežná cena je 11,90 €)

Dramox na 1 rok za 83,3 € (ušetríte 35,7 €, bežná cena je 119 €)

Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl, ale ide výslovne o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Dramox s.r.o., so sídlom na adrese Bucharova 2928/14a, Stodůlky, 158 00 Praha 5.


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Dramox, kontaktujte, prosím, priamo zmluvného partnera e-mailom na napoveda@dramox.cz.

V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.