NAKÚPTE A NABITE SA

Nabite sa na predajniach Lidl za výhodnú cenu:

AC: 0,24 Eur/kWh s DPH

DC: 0,39 Eur/kWh s DPH

Pre zaručenie úspešného nabitia, prosím zapojte nabíjací kábel až po potvrdení platobných údajov.

Nabíjanie cez web
NAKÚPTE A NABITE SA

Pozor: Nabíjací kábel zapojte do Vášho vozidla až v poslednom kroku

Ako funguje nabíjanie v Lidli?

Ako funguje nabíjanie v Lidli?

 • 1
  Naskenujte

  Naskenovaný QR kód z nabíjacej stanice Vás presunie na našu stránku.

 • 2
  Zaplaťte

  Kliknite na ''Nabíjanie cez web'' a budete presmerovaný na platobný portál.

 • 3
  Nabíjajte

  Po zadaní platobných údajov sa spustí proces nabíjania.

Pozor: Nabíjací kábel zapojte do Vášho vozidla až v poslednom kroku

Lidl E-Mobilita: Naša cesta k úspechu

Na nabíjanie Vášho elektromobilu ponúkame výlučne elektrickú energiu pochádzajúcu z obnoviteľných zdrojov energie, ktorej zdroj je potvrdený zárukami pôvodu. Konáme uvedomelo v prospech človeka aj prírody. Je našim cieľom zlepšovať ochranu životného prostredia a klímy.

 1. Zelená energia

  Zelená energia

  Lidl Slovensko pokrýva svoje energetické potreby elektrickou energiou pochádzajúcou z obnoviteľných zdrojov energie, Takto podporujeme energetickú transformáciu a ochranu klímy.

 2. Budovanie infraštruktúry nabíjania

  Budovanie infraštruktúry nabíjania

  Naším cieľom je vybaviť všetky predajne miestom pre ekologické nabíjanie elektromobilov. V závislosti od lokality a možnostiach technickej infraštruktúry je možné nabíjanie s výkonom od 11 kW do 50 kW.

 3. Dostupnosť nabíjacích staníc

  Dostupnosť nabíjacích staníc

  Aktuálny zoznam nabíjacích staníc je dostupný na webovej stránke pre Lidl spoločenskú zodpovednosť, v sekcii ochrana klímy.

FAQs

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom nabíjania Vášho elektromobilu nájdete nižšie.

Čas nabíjania závisí od viacerých faktorov vrátane typu nabíjania (AC = striedavý prúd alebo DC = jednosmerný prúd), dostupného nabíjacieho výkonu nabíjacej stanice, technológie nabíjania nainštalovanej vo vozidle a stavu nabitia batérie.

Na začatie nabíjania nie je potrebná registrácia. Na nabíjanie elektromobilu potrebujete smartfón s prístupom na internet. Začiatok nabíjania autorizujete použitím platobnej karty v mobilnom telefóne na webovej stránke poskytovateľa platobného riešenia, odsúhlasením ceny za kWh a uvedením e-mailovej adresy na zaslanie faktúry.

Všetky naše nabíjacie body DC sú vybavené káblami s koncovkami CCS a CHAdeMO. V prípade nabíjacích miest napájaných striedavým prúdom (AC) je pre niektoré nabíjacie stanice potrebný samostatný kábel typu 2.

Na spustenie nabíjacej stanice stačí naskenovať QR kód, ktorý vás automaticky presmeruje na stránky spoločnosti Lidl, kde vyplníte svoje platobné údaje. V ďalšom prípade môžete využiť RFID kartu alebo aplikáciu vášho najpoužívanejšieho poskytovateľa e-mobility, v prípade, že poskytuje nabíjanie na Lidl nabíjacích staniciach. Možnosť nabíjania si môžete preveriť u svojho poskytovateľa e-mobility.

Nemôžeme zaručiť, že nabíjacie miesto bude voľné. Môžete počkať, kým sa nabíjacie miesto uvoľní alebo v prípade potreby využiť na nabíjanie svojho elektromobilu nabíjacie miesto v inej predajni Lidl.

Na našich nabíjacích staniciach AC ponúkame konektory Type 2. Na našich nabíjacích staniciach DC sú nabíjacie káble s konektormi CCS a CHAdeMO.

Áno, na našich nabíjacích staniciach sa môžu nabíjať aj plug-in-hybrid vozidlá.

Nabíjanie je možné pomocou kariet RFID alebo roamingových partnerských aplikácií be.ENERGISED COMMUNITY. V súčasnosti neposkytujeme žiadnu samostatnú kartu Lidl RFID ani aplikáciu Lidl. Informujte sa u svojho poskytovateľa e-mobility, či ponúka nabíjanie na nabíjacích staniciach Lidl.

Poskytovateľom platobných riešení pre nabíjacie stanice Lidl v Slovenskej republike je externý partner ChargePoint Austria GmbH, Salzburger Strasse 26, 5550 Radstadt, Rakúsko, reg. č. FN399512, DIČ: ATU68066335. Po dokončení procesu nabíjania Vám poskytovateľ platobného riešenia zašle faktúru v elektronickej podobe vo formáte .PDF a .CSV na zadanú e-mailovú adresu.

Kontaktujte náš zákaznícky servis prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefónneho čísla 0800 003 391.


Poplatok zaúčtovaný pred začatím nabíjania slúži ako rezervácia maximálnej možnej sadzby za množstvo odobratej energie. Rezervácia prostriedkov bude automaticky vrátená na účet.

V spojení s nabíjaním elektromobilu na nabíjacej stanici Lidl nie je účtovaný nijaký poplatok za parkovanie. Avšak, ak je nabíjačka situovaná na parkovisku s parkovacím systémom, tak po uplynutí 60 min. bude účtovaný poplatok spojený s prekročením času bezplatného parkovania.

Nabíjanie je účtované podľa spotrebovanej elektriny v Eur/kWh. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH. Proces AC nabíjania je spoplatnený tarifou 0,24 Eur/kWh a proces DC nabíjania je spoplatnený tarifou 0,39 Eur/kWh.