Kapsulová kolekcia esmara®

Staň sa ikonou štýlu s kapsulovou kolekciou esmara®

Či už ide o každodenný vzhľad alebo štýlový kúsok na špeciálne príležitosti: naše oblečenie je ako plátno, na ktoré maľujeme svoju osobnosť. S limitovanou kapsulovou kolekciou si teraz môžeš opakovane vytvárať vlastné umelecké diela. Objav novú limitovanú edíciu, ktorú môžeš zohnať len v Lidl online shope.


Exkluzívne kolekcie: Nájdi svoj štýl!

Lidl prináša do tvojho šatníka rozmanitosť. S kapsulovou kolekciou pravidelne dostávaš nové exkluzívne kolekcie s pútavými kúskami, nadčasovou klasikou aj základnými kúskami, každý v dvoch až troch zaujímavých farebných variantoch. Každá kapsulová kolekcia značky esmara® je limitovanou edíciou, ktorá je dostupná len online a len obmedzený čas. To znamená, že máš možnosť definovať svoj štýl pomocou jedinečných, ťažko dostupných kúskov. Od sukní, nohavíc a šiat až po topy, košele, svetre, blúzky a tričká - nájdeš tu všetko, čo práve teraz potrebuješ.


Každá kolekcia pozostáva z niekoľkých starostlivo vybraných kúskov, ktoré môžeš použiť na dotvorenie svojho stylingu. Takto si môžeš v krátkom čase vytvoriť vlastný kapsulový šatník a nájsť presne tie kúsky, ktoré podčiarknu tvoju osobnosť. Či už sa rozhodneš pre ležérny, elegantný, odvážny, extravagantný alebo iný štýl - v Lidl online shope nájdeš oblečenie presne podľa svojho vkusu.


Kapsulová móda je kľúčom k dobre organizovanému šatníku: pravidelne sa meniace kolekcie sa orientujú na slávnostné príležitosti (napríklad Vianoce alebo Silvester), ročné obdobia, módne trendy, trendové farby a podobne. Získaš tak trendovú módu, na ktorú môžeš siahnuť, a vždy budeš nosiť najnovšie must-have sezóny. A to všetko vo vynikajúcej kvalite esmara®.


esmara® Fashion: Veľký štýl, malý rozpočet

Malý rozpočet a vysoká kvalita: značka esmara® znamená štýl za výhodnú cenu. Nájdeš tu štýlové oblečenie pre ženy v najvyššej kvalite a za bezkonkurenčné ceny. esmara® je preto ideálnou voľbou pre priaznivcov módy, ktorí dbajú na cenu, a pre všetkých, ktorí sa chcú dobre obliekať bez toho, aby zruinovali svoj rozpočet.


Všetky výrobky sa vyznačujú vysokokvalitnými látkami a vynikajúcim spracovaním. Sú vyrábané podľa prísnych pravidiel normy OEKO-TEX a sú príslušne certifikované. Pohodlné strihy výborne sedia, zvýraznia prednosti a poskytnú ten najlepší komfort pri celodennom nosení.


Chceš každý deň popustiť uzdu svojej kreativite? Ponor sa do nadčasovo krásnych kúskov z limitovanej kapsulovej kolekcie a nechaj sa inšpirovať znovu vydanou klasikou, trendovými kombináciami a ležérnymi detailami. Uži si to!