Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

30 % zľava na FOTOOBRAZY Klasik


Trvanie ponuky:

01.02.2024 – 31.03.2024


Podmienky:

Zľava platí z WEB cien pri zakúpení Fotoobrazov Klasik online na stránke partnera: https://www.darcekyodsrdca.sk/domacnost-a-kancelaria/fotoobrazy-a-fotoplatna. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je FaxCopy a.s., Domkárska 15, 821 05 Bratislava.

Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Prejdi na stránku partnera

3. Vyber počet kusov fotoobrazov

4. Režim (platba) vyber možnosť „VOUCHER FaxCopy“

5. Vlož Kód voucheru a klikni na „Overiť“

6. Ďalej pokračuj v objednávke podľa jednotlivých krokov


Kontakt:


V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti FaxCopy a.s., prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0850 11 15 16 (v prípade volania zo SR), +421 2 40255620 (v prípade volania zo zahraničia) alebo e-mailom eshop@faxcopy.sk.


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.