Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

10 % zľava na všetky cesty s FlixBusom


Trvanie ponuky:

13. 01. 2023 – 30. 06. 2023 s výnimkou jázd v dňoch 06. 04. 2023 – 11. 04. 2023


Podmienky:

Zľava platí na celý košík. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Na ponuku sa vzťahujú Všeobecné obchodné a prepravné podmienky spoločnosti Flix SE (https://www.flixbus.sk/prepravne-podmienky). Limitované jedným poukazom na osobu a rezerváciu. Poukazy nie je možné meniť za hotovosť a nemôžu byť predáváné alebo vymieňané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecká spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je FlixBus CZ s.r.o., Havlíčkova 1029/3, 110 00 Praha 1.


Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Navštív www.FlixBus.sk alebo si stiahni aplikáciu.

3. Vyber kedy a kam pôjdeš, vyhľadaj spojenie a klikni na tlačítko rezervácie.

4. Vlož zľavový kód , uplatni ho a dokonči rezerváciu.

5. Uži si cestu!


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti FlixBus CZ s.r.o., prosím kontaktujte priamo zmluvného partnera prostredníctvom kontaktného formulára https://www.flixbus.sk/sluzby/dalsia-pomoc.


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.