Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   IMPRESSUM

   Lidl Stiftung & Co. KG


   Adresa:

   Lidl Stiftung & Co. KG

   Stiftsbergstraße 1

   74167 Neckarsulm

   Nemecko   Miestny súd (Amtsgericht) v Stuttgarte: HRA 102314


   Spoločnosť Lidl Stiftung & Co. KG je zastúpená spoločnosťou LSt Stiftung so sídlom v Drážďanoch, regionálnou radou Saska, AZ 20-2245/501, ktorú zastupujú dvaja riaditelia Kenneth McGrath a Dr. Christian Groh. Obaja sú oprávnení zastupovať spoločnosť a konajú spoločne.


   DIČ (USt-IdNr): DE145803808


   Kontakt:

   Tel.: 0800 005 095

   E-mail: lidl@lidl.sk


   Pokiaľ táto webová stránka obsahuje externé odkazy (hypertextové odkazy) na webové stránky tretích strán, tieto prepojené webové stránky výhradne podliehajú zodpovednosti príslušného prevádzkovateľa. Spoločnosť Lidl pred použitím všetkých odkazov skontrolovala obsah externých cieľových stránok, či nedochádza k porušeniu zákona. Napriek tomu nemá Lidl žiadny vplyv na obsah cieľových stránok, takže Lidl výslovne nepreberá obsah odkazovaných stránok za svoj. Lidl v pravidelných intervaloch kontroluje prepojené stránky. Ak sa Lidl dozvie o porušení práv na prepojenej stránke, tento odkaz bude okamžite odstránený. Za nezákonný, nesprávny alebo neúplný obsah a za škody vyplývajúce z použitia alebo nepoužívania informácií uvedených na prepojených stránkach nesie plnú zodpovednosť poskytovateľ prepojených stránok.