Keď navrhujeme či vylepšujeme ktorýkoľvek z tisícok produktov našich vlastných značiek, postup je vždy rovnaký: kvalita – chuť – cena.


Príbeh značky J. D. Gross,


prémiových čokolád s vysokým podielom kakaa

Už ste ochutnali záplavu intenzívnej kakaovej chuti v exkluzívnych čokoládach J. D. Gross alebo dávate prednosť lahodným belgickým pralinkám? J. D. Gross sú naše najfajnovejšie čokolády, ktoré vynikajú prémiovou kvalitou a prekvapivo priaznivou cenou. Prečo je tomu tak? Pohodlne sa usaďte a nechajte si na jazyku rozplynúť kúsok našej čokolády, napríklad tej s 60 % podielom kakaa.

Prvá je vždy KVALITA

Text And Image SectionPri výrobe čokolád J. D. Gross si dávame záležať na kvalite aj pôvode kakaových bôbov, preto ich odoberáme výhradne z fariem udržateľného poľnohospodárstva. To znamená, že miestni farmári dostanú za svoju prácu spravodlivo zaplatené a vy si môžete byť istí špičkovou kvalitou.

CHUŤ

Text And Image SectionKeď kombináciou kvalitného kakaa a kakaového masla vytvoríme lahodný základ, prichádza na rad kreativita. Tie najkvalitnejšie bôby a kakaové maslo a miešame s poctivými surovinami, ktoré robia našu čokoládu ešte výnimočnejšou. Osloví vás 60, 70 či dokonca 85% podiel kakaa? Nech je to ktorákoľvek z nich, môžete si byť istí, že v nej nájdete len veľmi málo cukru, dávku prospešných antioxidantov a záplavu skvelej chuti. A čo tak pridať lahodný karamel, štipku morskej soli alebo jemne trpký pomaranč? Možnosti sú nekonečné a výber naozaj veľký.


Zdá sa vám chuť príliš subjektívna? Nie je tomu celkom tak. Naše výrobky prejdú každý rok stovkami slepých testov a nezávislých hodnotení. Je to riadna veda. V úzkej spolupráci s dodávateľmi neustále vylepšujeme receptúry našich výrobkov. A darí sa nám to aj s ohľadom na udržateľné pestovanie surovín. Všetky čokolády našich vlastných značiek sa pýšia UTZ certifikátom.

Potom, áno až potom, príde na rad CENA

Text And Image SectionPrekvapení? Veru, je to tak. Až keď sme úplne spokojní s kvalitou a chuťou navrhujeme najvýhodnejšiu cenu. S výrobcami dávame hlavy dokopy a hľadáme riešenia, ako vám priniesť výrobky vlastných značiek overenej kvality za super Lidl ceny.


Čokolády J. D. Gross a tisíce ďalších produktov vlastných značiek vyrábame vo veľkých množstvách a máme pod kontrolou nielen výrobu, ale aj logistiku a všetky súvisiace procesy. Vďaka tomu sa nám darí nastavovať naše ceny tak, aby si kvalitné čokolády J. D. Gross mohol dovoliť každý.