Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

25% zľava na roztok na kontaktné šošovky Solunate 400 ml


Dobrá správa pre všetkých nositeľov šošoviek! Využite 25% zľavu na roztok na kontaktné šošovky Solunate 400 ml v ponuke VašeŠošovky. Univerzálny roztok Solunate s obsahom kyseliny hyalurónovej je určený na čistenie, dezinfekciu, zvlhčovanie, oplachovanie a uchovávanie všetkých mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. Roztok odstraňuje bielkovinové usadeniny a je vhodný pre citlivé a suché oči.


Trvanie ponuky:

15. 02. 2022 – 31. 5. 2022


Podmienky:

Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: Lentiamo- Roztok na kontaktné šošovky Solunate. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučne o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Lentiamo.sk


Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus. Zľava sa odpočíta pri vložení zľavového kupónu do objednávky, v jej prvom kroku. Označte políčko “Uplatniť zľavový kupón”, vložte kód a kliknite na “Overiť”.


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa ponúk spoločnosti Lentiamo s.r.o., prosím kontaktujte priamo partnera: 800 600 801 alebo emailom na info@letntiamo.sk


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.