Lidl-Trek kolekcia

Získajte inšpiráciu pre lepšiu výživu a cyklistické aktivity s Lidl-Trek v cyklistickej sezóne 2024!

santini
6 produktov
Zobrazené produkty 6 / 6 produktov

Lidl-Trek 2024

Text And Image Section

SME VO VAŠOM TÍME.

Lidl stojí po vašom boku a umožňuje vám viesť zdravý a aktívny život. Lidl-Trek vás motivuje, aby ste zostali zdraví a fit: ponúkame cenovo dostupné, ale vysokokvalitné výrobky, angažujeme sa v oblasti inklúzie a diverzity a podporujeme udržateľné rozhodnutia prostredníctvom atraktívnych cyklistických ponúk.

Spoločnosť Lidl je hrdá na to, že je hlavným sponzorom a strategickým partnerom tímu UCI WorldTour Lidl-Trek. Partnerstvo sa začalo 30. júna 2023 na ženskom Giro d'Italia a 1. júla 2023 na mužskej Tour de France. Spoločnosti Lidl a Trek sa spoločne zameriavajú nielen na športové úspechy, ale aj na všeobecné zdravie a pohodu, cvičenie, šport a uvedomelú výživu. Pre obe spoločnosti má podpora zdravého a aktívneho životného štýlu zásadný význam ako súčasť ich spoločenskej zodpovednosti.Text And Image Section

Naša misia

Lidl a Trek sú dve známe značky, ktoré spojili svoje sily s cieľom motivovať viac ľudí k zdravému a aktívnemu životu a ešte viac spopularizovať cyklistiku. Lidl podporuje zdravé stravovanie a dobrú pohodu vo viac ako 12 000 predajniach po celom svete. Profesionálni cyklisti spoločnosti Lidl-Trek sú radi, že môžu byť vzorom a hlavnými predstaviteľmi takéhoto pozitívneho posolstva. Sme tím! Jazdite na bicykli. Bavte sa. Cíťte sa dobre.


Lidl a Trek majú ako partneri ambiciózne plány: v rámci dlhodobého partnerstva chcú v globálnej cyklistike vytvoriť tím, ktorý bude nadchýnať a inšpirovať cyklistických fanúšikov, novú generáciu majstrov sveta žien a mužov a všetkých jazdcov, či už rekreačných, alebo súťažných. Ako partneri sa Lidl a Trek zaviazali nielen k špičkovej cyklistike, ale aj k udržateľnému rozvoju športovcov s inkluzívnou tímovou kultúrou. Spoločnou propagáciou, tréningom a podporou mladých talentov sa venujeme aj našim vývojovým tímom. So silným, rôznorodým tímom špičkových medzinárodných športovcov sa spoločnosť Lidl-Trek snaží byť vzorom pre udržateľnú cyklistiku.