Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

Exkluzívna zľava (cena) 3 EUR z plnej MOC na ktorýkoľvek z uvedených titulov


  • Veľká kniha o morských tvoroch
  • Veľká kniha o operených tvoroch
  • Veľká kniha o divokých tvoroch
  • Ilustrované atlasy unikátnych faktov z ríše zvierat (BOX)
  • Charles Darwin a jeho teória O pôvode druhov 1


Trvanie ponuky:

6.12.2021 – 9.1.2022


Podmienky:

Zľava platí pre ktorýkoľvek z vyššie uvedených titulov. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecká spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl , ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Martinus, s.r.o., Gorkého 4, 036 01, Martin, Slovenská republika


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Martinus, s.r.o., prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 043/ 3260 360 alebo e-mailom info@martinus.sk.


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.


Ako postupovať:

1. Klikni na kód.

2. Prejdi na stránku partnera martinus.sk.

3. V časti platba klikni na "Využiť darčekovú poukážku alebo zľavu".

4. Vlož kód do "Zadajte číslo poukážky" a klikni na "Overiť".

5. Dokonči objednávku.