Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   PARKSIDE

   Náradie do dielne a záhrady.

   Parkside zvládne akúkoľvek prácu!

   NA SORTIMENT PARKSIDE
   PARKSIDE
   Kvalita Parkside

   Kvalita Parkside

   PARKSIDE ponúka nielen rôzne vybavenie pre vašu dielňu a záhradu, ale taktiež zaručuje robustných pomocníkov pre váš hobby projekt vďaka prísnym bezpečnostným kontrolám a dôrazom na kvalitu. Nástroje pritom zaujmú skvelým pomerom ceny a výkonu pre potreby vašej hobby dielne. Či už píly, brúsky, alebo hoblíky, v sortimente značky Parkside určite nájdete to, čo hľadáte.

   Akonáhle ich raz okúsite, zvýšia sa vaše nároky a zväčšia sa vaše projekty… PARKSIDE svojou širokou škálou produktov pokrýva všetky druhy projektov.

   1. Životnosť

    Elektrické náradie si získa dobré meno iba vtedy, ak po dlhú dobu preukazuje svoj plný výkon, a to aj pri intenzívnom používaní. Sortiment značky Parkside nerobí žiadne kompromisy a je vhodný pre akúkoľvek úlohu.

   2. Stabilné materiály

    Plánujete nový projekt? Narazili ste na veľkú výzvu? Chcete to zvládnuť sami? Pusťte sa do toho! Stabilné a odolné materiály pre náradie, príslušenstvo a pracovné odevy robia z Parkside vašu značku s prístupom skutočného pracanta.

   3. Skvelý pomer ceny a výkonu

    Elektrické náradie a vybavenie pre dielňu Parkside poskytujú profesionálnu kvalitu za rozumnú cenu. Splňte si svoj sen o dokonalej dielni - s Parkside máte skvelú príležitosť si to dovoliť.

   Elektrické náradie

   Ručné náradie

   PARKSIDE PERFORMANCE