Keď navrhujeme či vylepšujeme ktorýkoľvek z tisícok produktov našich vlastných značiek, postup je vždy rovnaký: kvalita – chuť – cena.


Príbeh značky PIKOK,

obľúbených výrobkov s vysokým podielom mäsa


Či sú to šunky, salámy, párky alebo klobásky, mäsové výrobky našej vlastnej značky Pikok majú zákazníci naozaj v láske. A my sa im nečudujeme, pretože každé jedno koliesko je chutným dôkazom, že sú naozaj výnimočné. Nech sa páči, ponúknite sa a zamilujte sa tiež!

Prvá je vždy KVALITA

Text And Image SectionPoctivé mäsové výrobky musia obsahovať prvotriedne mäso. Bez neho to skrátka nejde. Preto si v Lidli dbáme na overený pôvod, čerstvosť a tú najvyššiu kvalitu, na ktorú neustále dohliadame.

CHUŤ

Text And Image SectionKeď už máme kvalitný základ, všetku svoju pozornosť venujeme chuti. Starostlivo vyberané koreniny a prvotriedne spracovanie zabezpečia skvelú chuť, ktorú v Lidli ladíme do dokonalosti. Mäsové výrobky hygienicky ich balíme, aby ste mali istotu, že sa ich okrem vás nikto nedotkol.

Potom, áno až potom, príde na rad CENA

Text And Image SectionPrekvapení? Veru, je to tak. Až keď sme úplne spokojní s kvalitou a chuťou navrhujeme najvýhodnejšiu cenu. S výrobcami dávame hlavy dokopy a hľadáme riešenia, ako vám priniesť výrobky vlastných značiek overenej kvality za super Lidl ceny.


Mäsové výrobky Pikok a tisíce ďalších produktov vlastných značiek vyrábame vo veľkých množstvách a máme pod kontrolou nielen výrobu, ale aj logistiku a všetky súvisiace procesy. Vďaka tomu sa nám darí nastavovať naše ceny tak, aby si kvalitné mäsové výrobky Pikok mohol dovoliť každý.