Keď navrhujeme či vylepšujeme ktorýkoľvek z tisícok produktov našich vlastných značiek, postup je vždy rovnaký: kvalita – chuť – cena.


Príbeh značky PILOS, kvalitných mliečnych výrobkov


Mlieka, jogurty, smotany, či syry… kvalitné mliečne výrobky Pilos sú na Slovensku mimoriadne obľúbené. Máte chuť na čerstvý jogurt? Nazrite s nami pod viečko a zistite, čo ho robí tak špeciálnym.

Prvá je vždy KVALITA

Text And Image Section
Chutný a zdravý jogurt či syr vznikne len vtedy, ak je vyrobený z kvalitného mlieka. To je úplný základ. Preto v Lidli spracúvame výhradne mlieko od overených dodávateľov. Naše štandardy a kontroly sú také prísne, že častokrát prevyšujú tie nariadené štátom. Výrobky našich vlastných značiek sú neustále pod kontrolou interných kontrolórov kvality, ale aj expertov nezávislých a renomovaných kontrolných inštitúcií a laboratórií, a to aj vtedy, keď sa výrobky nachádzajú už u nás v regáli.

CHUŤ

Text And Image Section


Keď už máme kvalitný základ, všetku pozornosť venujeme chuti, ktorú v Lidi ladíme do dokonalosti. Tak, aby bol váš obľúbený syr jemný a tak akurát slaný a jogurt zase krásne krémový, nie príliš kyslí či sladký.


Zdá sa vám chuť príliš subjektívna? Nie je tomu celkom tak. Naše výrobky prejdú každý rok stovkami slepých testov a nezávislých hodnotení. Je to riadna veda. V úzkej spolupráci s dodávateľmi neustále vylepšujeme receptúry našich výrobkov. Napríklad sme si zaumienili zredukovať priemerný obsah pridaného cukru v mliečnych výrobkoch našich vlastných značiek o 20 %.

Potom, áno až potom, príde na rad CENA

Text And Image SectionPrekvapení? Veru, je to tak. Až keď sme úplne spokojní s kvalitou a chuťou navrhujeme najvýhodnejšiu cenu. S výrobcami dávame hlavy dokopy a hľadáme riešenia, ako vám priniesť výrobky vlastných značiek overenej kvality za super Lidl ceny.


Mliečne výrobky Pilos a tisíce ďalších produktov vlastných značiek vyrábame vo veľkých množstvách a máme pod kontrolou nielen výrobu, ale aj logistiku a všetky súvisiace procesy. Vďaka tomu sa nám darí nastavovať naše ceny tak, aby si kvalitné mliečne výrobky Pilos mohol dovoliť každý.