Stiahni si Lidl Plus

Stiahni si Lidl Plus

Ponuka:

19% zľava na 3 a 12 mesačné Fitshaker PREMIUM členstvo


Trvanie ponuky:

1.2.2024 – 30.4.2024


Podmienky:

Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: www.fitshaker.sk. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecko spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lid, ale ide o výslovne a výlučné o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Fitshaker s.r.o. Tekovská Nová Ves 462, Nová Dedina.


Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

2. Prejdi na stránku partnera www.fitshaker.sk

3. Na stránke fitshaker.sk sa prihlás do svojho účtu (alebo najprv zaregistruj).

4. Na hlavnej stránke hore vo fialovom banneri klikni na „Vybrať členstvo“.

5. Následne po výbere 3 alebo 12 mesačného PREMIUM členstva stačí vložiť zľavový kód a kliknúť na „Uplatniť“.

6. Dokonči objednávku, ktorej celková suma bola ponížená o výšku zľavy


Kontakt:

V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Fitshaker s.r.o. prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0940 602 051 (v prípade volania zo SR), +421 940 602 051 (v prípade volania zo zahraničia) alebo e-mailom info@fitshaker.sk


V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.