NASKENUJ KARTU LIDL PLUS

A POMÔŽ ĽUĎOM V NÚDZI ZÍSKAŤ 1 000 € NA POTRAVINY


Ako môžeš pomôcť?


1. Nakúp v Lidli.


2. Naskenuj svoju Lidl Plus kartu.


3. Pošli svoj hlas, ktorým podporíš konkrétnu neziskovú organizáciu, ktorá preberá potraviny pre ľudí v núdzi v tvojej obľúbenej predajni Lidl.


Hlas môžeš poslať za každý nákup, a tým zvýšiš jej šance na výhru. Hlasovať môžeš 8. 11. do 28. 11. 2021.


Tri neziskové organizácie, ktoré získajú najviac hlasov od zákazníkov v termíne od 8. do 28. novembra získajú 1 000 € na darčekovej karte Lidl.


Nezabúdame však ani na ostatné organizácie. Mimo víťazného poradia každá obdrží kartu v hodnote 100 Eur. Presné znenie pravidiel súťaže je uverejnené nižšie.

Ľudia nachádzajúci sa v náročných životných situáciách potrebujú pomoc čo najrýchlejšie a často dlhodobo. Našťastie existuje mnoho lokálnych organizácií, ktorých poslaním je pomáhať tým najzraniteľnejším, a práve tie sa Lidl vo svojej potravinovej zbierke „Podeľ sa a pomôž“ rozhodol podporiť. Od 8. do 28. novembra 2021 môžu aj zákazníci okrem tradičnej podpory prostredníctvom darovania trvanlivých potravín a drogérie pomôcť vyhrať trom neziskovým organizáciám až 1 000 Eur na darčekovej karte Lidl. Tú môžu následne využiť na nákup potrebných potravín a iných vecí pre ľudí v núdzi.


Lidl, ktorý má predajne v takmer stovke slovenských miest, zapojil do projektu „Podeľ sa a pomôž“ celkovo viac ako 90 rôznych subjektov. Ide predovšetkým o organizácie a združenia venujúce sa ťažko chorým či inak znevýhodneným deťom, týraným matkám, ľuďom bez domova, či rôzne centrá sociálnych služieb a iné komunitné organizácie. V rámci zbierky je v každej predajni za pokladnicou číslo 1 umiestnený špeciálne označený kôš, do ktorého môžu zákazníci podľa vlastného uváženia odovzdať trvanlivé potraviny či hygienické potreby. Informácie o podporenej organizácii sú uvedené na spomenutom koši i na plagáte vo výlohe predajne. Navyše od 8.11. do 28.11.2021 môžu zákazníci jednoduchým elektronickým hlasom pomôcť vyhrať trom z týchto organizácií hodnotnú cenu - 1 000 Eur na darčekovej karte pre ľudí v núdzi.


Prehľad, ktorá predajňa zbiera potraviny pre svojich klientov v konkrétnej predajni je v aplikácii Lidl Plus, pri koši k potravinovej zbierke a na webovej stránke tu: https://www.spolocenskazodpovednost.sk/spolocnost#podel-sa-pomoz


Ďakujeme, že pomáhate a vydali ste sa s nami na cestu k lepšiemu zajtrajšku.

Na stiahnutie

Pre zobrazenie PDF-dokumentu môžete bezplatne využiť program Adobe Acrobat Reader .