Keď navrhujeme či vylepšujeme ktorýkoľvek z tisícok produktov našich vlastných značiek, postup je vždy rovnaký: kvalita – chuť – cena.


Príbeh značky Saguaro, vôd s vyváženým zložením pre váš každodenný pitný režimO tom, že voda je život už hádam počul každý. Ale že voda je aj les? V Lidli áno. Kúpou minerálnej vody Saguaro pomáhate zalesňovať kalamitou zničené Tatry. Tak si pokojne jednu otvorte a vychutnajte si zdravé minerály i dobrý pocit – veď ste práve pomohli vysadiť v Tatrách ďalší strom!

Prvá je vždy KVALITA

Text And Image SectionVodu s vyváženým zložením získavame len z overených, najmä lokálnych zdrojov a jej kvalitu deň čo deň kontrolujeme. Naše minerálne a pramenité vody Saguaro plníme práve tam, kde vyvierajú. Spolupracujeme s lokálnymi firmami a plničkami, ktoré musia spĺňať tie najprísnejšie štandardy. Tak zabezpečíme, že sa k vám dostane voda dokonalo čistá a s optimálnym zložením pre vaše zdravie.

CHUŤ

Text And Image SectionAkú má už len voda chuť, pýtate sa? Naozaj kvalitnú vodu spoznáte práve tak, že neobsahuje žiadnu rušivú, napríklad kovovú pachuť. Vody Saguaro sú vhodné na každodenné pitie a v minerálkach nájdete aj optimálny pomer minerálov. Aby bola presne podľa vašej chuti, neustále hľadáme najlepší pomer sýtenia, aby nebola príliš bublinková, ale ani málo a vymýšľame osviežujúce príchute, ktoré pre vás v Lidli ladíme do dokonalosti tak, aby bol váš každodenný pitý režim rozmanitý a najmä zdraviu prospešný.

Potom, áno až potom, príde na rad CENA

Text And Image SectionPrekvapení? Veru, je to tak. Až keď sme úplne spokojní s kvalitou a chuťou navrhujeme najvýhodnejšiu cenu. S výrobcami dávame hlavy dokopy a hľadáme riešenia, ako vám priniesť výrobky vlastných značiek overenej kvality za super Lidl ceny.


Vody Saguaro a tisíce ďalších produktov vlastných značiek vyrábame vo veľkých množstvách a máme pod kontrolou nielen výrobu, ale aj logistiku a všetky súvisiace procesy. Vďaka tomu sa nám darí nastavovať naše ceny tak, aby si kvalitné vody Saguaro mohol dovoliť každý.