Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Účel zisťovania Vášho záujmu o výrobky

   Aby sme Vám mohli poskytnúť výhody členstva v programe Lidl Plus, a aby sme Vám mohli predkladať čo najlepšie individuálne ponuky a vykonávať cieľovo orientované zákaznícke prieskumy, chceme Vás bližšie spoznať. Na to najprv zisťujeme, ktoré produkty, akcie a služby by mohli byť pre Vás zaujímavé a relevantné. Preto Vás môžeme upozorňovať napr. na zľavové akcie na Vaše obľúbené produkty, ponúkať Vám mimoriadne zvýhodnené ceny a cielene Vás informovať v rámci akcií na určitý sortiment o atraktívnych ponukách.

   Na tomto základe zbierame, spracúvame a využívame celý rad osobných údajov o Vašom správaní pri nákupoch.

   Osobné údaje, ktoré zbierame, môžu byť vhodné na získanie informácií o Vašich záujmoch v súvislosti s ponúkanými druhmi výrobkov. Patria k nim všetky osobné údaje uvedené v bode 1.

   Ostatné osobné údaje uvedené vyššie môžu mať tiež výpovednú hodnotu o Vašom potenciálnom záujme o určité výrobky. Na to zisťujeme možnú súvislosť medzi jedným alebo viacerými osobnými údajmi a záujmami o produkty. Na zistenie tejto súvislosti používame matematicko-štatistické metódy. Na to porovnávame Vaše osobné údaje s údajmi iných zákazníkov. Na základe tohto porovnania potom môžeme odvodiť, ktoré ďalšie produkty a akcie, o ktoré prejavili záujem ostatní zákazníci s porovnateľnými záujmami, by mohli vyvolať aj Váš záujem.

   Toto spracovanie prebieha na základe zákonných predpisov, ktoré nám dovoľujú spracúvať osobné údaje, ak sú potrebné na využívanie služby, resp. plnenie zmluvy (čl. 6 ods. 1 b) GDPR), a pretože máme prevažne legitímny záujem na prispôsobenie svojej ponuky podľa Vašich záujmov o výrobky (čl. 6 ods. 1 f) GDPR).