Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Stiahni si Lidl Plus

   Stiahni si Lidl Plus

   Výhoda:

   15% zľava na poistenie onkologických chorôb


   Trvanie ponuky:

   10. 02. 2022 – 31. 12. 2022


   Podmienky:

   Zľava platí pri zakúpení online na stránke partnera: https://www.union.sk/poistenie-rakoviny-online/#vek. Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami, vouchermi, zľavovými kódmi, poukážkami, či inými ponukami. Táto ponuka je bezplatná. Ďalší predaj zľavy, alebo jeho komerčné využitie je zakázané. Predmetná ponuka nie je ponukou spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstr. 1, 74167 Neckarsulm, Nemecká spolková republika, ako ani žiadnej spoločnosti skupiny spoločností Lidl, ale ide výslovne a výlučne o ponuku spolupracujúceho partnera a prostredníctvom predmetnej aplikácie sú poskytované výlučne len informácie o týchto ponukách spolupracujúcich partnerov; získanie a využívanie týchto ponúk preto podlieha výlučne podmienkam a pokynom o ochrane osobných údajov príslušného spolupracujúceho partnera. Zmluvným partnerom je Union poisťovňa, a.s., Karadžičova 10, 813 60 Bratislava, Slovenská republika.


   Postup pre uplatnenie zľavového kódu:

   1. Skopíruj si unikátny kód z aplikácie Lidl Plus.

   2. Prejdi na web stránku partnera a vyplň požadované polia.

   3. V časti „Osobné údaje“ vlož kód do pola „Tu zadajte zľavový kód“.

   4. Potvrď kód kliknutím na „Uplatniť kód“.

   5. Užívaj si výhody s Lidl Plus.


   Kontakt:

   V prípade akýchkoľvek otázok o ponukách spoločnosti Union poisťovňa a.s., prosím, kontaktujte priamo zmluvného partnera: 0850 111 211 (v prípade volania zo SR), +421 2 2081 1811 (v prípade volania zo zahraničia), alebo e-mailom union@union.sk.


   V prípade otázok k Lidl Plus aplikácii, prosím, kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár, ktorý nájdete priamo v aplikácii Lidl Plus v sekcii Viac ˃ Pomoc ˃ Kontaktujte nás.