Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Auto-moto príslušenstvo

208 produktov
Zobrazené produkty 24 / 208 produktov
Text And Image Section

Život bez auta si vie predstaviť asi už len málokto z nás. Je preto prirodzené, že doplnky a príslušenstvo pre všetkých vodičov tvoria významnú súčasť bohatého sortimentu nášho e-shopu.

Okrem bežných vecí, medzi ktoré patria napríklad autolekárničky, nabíjacie adaptéry, autožiarovky, sady náradia, štartovacie káble, či hydraulické zdviháky, u nás kúpite aj menej tradičné produkty, ako plachty na autá, autopoťahy, puklice, upínacie popruhy, výhrevné podložky na sedadlá, pojazdné stojany na pneumatiky či praktický minikompresor značky Black&Decker. Samozrejmosťou sú kvalitné detské sedačky do auta, zaručujúce vášmu dieťaťu vysoký stupeň bezpečnosti.

Cestovanie autom a motorkou

Mobilita je veľká a aktuálna téma. Tí, ktorí práve získali vodičský preukaz, sa tešia z nových možností a starší vodiči oceňujú službu, ktorú im LIDL ponúka online s motocyklovým vybavením a prípravkami na autokozmetiku.

Bezpečnosť a starostlivosť

Nielen, že autá a motocykle musia byť pravidelne kontrolované, ale potrebujú aj permanentnú starostlivosť. LIDL vám pomôže s touto rutinou. Na starostlivosť o auto a motorku nebudete potrebovať špecializovanú dielňu.

Bezpečnosť je prioritou na cestách. Keď niekam cestujete, dôležité je aby auto bolo s kompletnou servisnou históriou. Pri zaťažení auta napínacími a pridržiavacími popruhmi zabezpečíte, že sa na dovolenkových cestách alebo po nedeľných nákupoch nič neuvoľní a žiadna batožina či náklad sa nestane rizikovým faktorom. Výbava ako prídavné auto zrkadlo vás ochráni pri cúvaní a otáčaní a strešné nosiče spolu so strešným boxom vám prinesú bezpečný dodatočný úložný priestor.

Text And Image Section

Vaša výbava na motorku z LIDL

S jazdou na motorke sa spája veľa dobrodružstva a slobody. Malá večerná prestávka, víkendový výlet s priateľmi alebo veľká túra v lete prečistia hlavu a sú neskutočným zážitkom. Aby ste mohli s ľahkosťou a hlavne bezpečne vyraziť na cesty musí byť váš stroj dobre udržiavaný. Otázka bezpečnosti je obzvlášť dôležitá pokiaľ ide o motocykle, nakoľko človek nie je chránený vonkajším krytom ako pri aute a tým pádom je oveľa zraniteľnejší. Od motoristických topánok až po prilbu na motorku, všetko musí byť v úplnom poriadku.

V LIDL internetovom obchode dostanete celotvárové prilby testované TÜV v rôznych verziách. Stačí si vybrať svoju veľkosť. Pri jazde sa vám zíde aj ľadvinový pás, ktorý si taktiež môžete vybrať z našej ponuky doplnkov pre motocykle. Aby bola vaša motorka chránená aj pri parkovaní, nájdete v LIDL online obchode aj poťah na motorku zo syntetického materiálu odolného proti roztrhnutiu.

Detské sedačky Cybex

Deti sú to najvzácnejšie, čo máme. Snažiť sa zabezpečiť čo možno najvyššiu bezpečnosť pre nich by preto malo byť pre každého rodiča samozrejmosťou. Do našej ponuky detských sedačiek sme zaradili extrémne bezpečné autosedačky od jedného z najkvalitnejších výrobcov Cybex. Modely značky Cybex sa pravidelne umiestňujú na najvyšších miestach v testoch bezpečnosti detských sedačiek. Cybex Pallasfix, Cybex Pallasfix M-Fix SL či Cybex Sollution X-fix zabezpečia vášmu dieťaťu skvelý komfort a vám istotu, že ste kúpili skutočnú kvalitu. Samozrejme, za bezkonkurenčnú cenu.

Text And Image Section

Na cestách v bezpečí vďaka powerbanke

Poznáte to. Počas cestovania sa mobil vybíja akosi rýchlejšie. Obzvlášť, ak sedíte na mieste spolujazdca. Zároveň sa dokáže vybiť presne vtedy, keď to najmenej potrebujete a keď nemáte možnosť si ho dobiť. Jasné, Murphyho zákony fungujú vždy a všade.

Snažíme sa v našej ponuke nepotravinového tovaru dbať na kvalitu, výbornú cenu, ale aj funkčnosť či užitočnosť produktov. A medzi tie skutočne užitočné bezpochybne patria aj powerbanky určené na nabíjanie mobilných telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov či fotoaparátov. V ponuke máme viacero druhov powerbánk, vybrať si môžete napríklad podľa ich kapacity.

Obzvlášť praktická je bezkáblová Qi powerbanka SILVERCREST s funkciou Smart Fast Charge pre optimalizované nabíjanie zariadenia. Váš smartfón stačí priložiť a hneď sa začne nabíjať.

Všetko, čo sa týka áut a motocyklov, nakúpite v LIDL

Milujete byť v garáži a venovať sa svojmu autu? Staráte sa o svoju motorku a poznáte každú jednu skrutku? Máte svoje prvé vozidlo a chcete ohľadom jeho starostlivosti robiť všetko správne? V LIDL nájdete ošetrovacie prostriedky, náradie a auto – moto doplnky za rozumnú cenu.

V LIDL môžete objednávať 24 hodín denne. Internetový obchod je pre vás otvorený aj v nedeľu. Ušetríte nielen peniaze pri kúpe autokozmetiky a príslušenstva, ale aj veľa času, ktorý môžete investovať do svojho koníčka!