Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Auto

210 produktov
Zobrazené produkty 24 / 210 produktov
Text And Image Section

Pre niekoho je auto len prostriedok na prepravu z bodu A do bodu B, pre iného člen rodiny, kamarát, cennosť, o ktorú sa v žiadnom prípade nedelí. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríte vy, nechajte sa inšpirovať produktami z našej bohatej ponuky autodoplnkov a autopríslušenstva.

Možno zistíte, že to, čo ste si plánovali kúpiť už dávno, je v našom e-shope oveľa dostupnejšie ako ste si predstavovali. Alebo naopak, získate skvelý tip na praktické a užitočné autodoplnky, ktoré sa vám určite zídu.

Presvedčte sa sami o tom, že v kategórii „Auto“ máme skutočne široký sortiment výborných a kvalitných produktov. Nájdete tu napríklad štartovacie káble, masážne a výhrevné podložky na autosedadlá, viacero modelov autopoťahov, stierače, držiaky na mobilný telefón, nabíjačky autobatérií, ale aj puklice, škrabky na sklo, stojany na pneumatiky, krycie plachty na auto, mini kompresory či kľúče na kolesá.

Samozrejmosťou sú dostatočné celoročné skladové zásoby väčšiny auto produktov, rýchle a bezpečné dodanie, zákazníkmi overená kvalita a výborná cena.

Čo je to autopríslušenstvo?

Za autodoplnok sa v zásade považuje všetko, čo presahuje základnú výbavu alebo pevne zabudované autodiely vozidla a čo by sa malo v určitých intervaloch kontrolovať, meniť alebo obnovovať. To zahŕňa náhradné diely pre autá od olejových filtrov po stierače čelného skla, ako aj lekárničky.

Text And Image Section

Autopríslušenstvo je dôležité z hľadiska bezpečnosti a čiastočne podlieha zákonu o cestnej premávke. Týka sa to napríklad lekárničky. Mnohé produkty starostlivosti o vozidlo navyše pomáhajú udržiavať hodnotu vozidla a robia cestovanie na dlhé vzdialenosti a každodenné jazdenie jednoducho pohodlnejšími. V skratke, autodoplnky sú nevyhnutné.

Na prvom mieste je bezpečnosť ako najdôležitejší aspekt pri každodennej jazde. Zákon o cestnej premávke prísne postihuje nedostatok výbavy vozidla. S autokozmetikou zostáva vozidlo nielen v dobrom stave, ale zachováva si aj svoj vzhľad. Technológia od Hi-Fi systému po navigačný systém vedie do cieľa rýchlejšie a s menším stresom.

Na bezpečnostné účely

Pre zákonodarcu je dôležité, aby mali vodiči všetko na očiach a pod kontrolou. Svoje vozidlo by ste mali prispôsobiť počasiu, nosiť so sebou zákonom požadované autopríslušenstvo (napríklad lekárničku, výstražný trojuholník a bezpečnostné vesty) a nevystavovať sa nebezpečenstvu v prípade nehody alebo poruchy. Zodpovedajúce autopríslušenstvo by malo byť pravidelne kontrolované kvôli funkčnosti a vždy k dispozícii.

Text And Image Section

Bezpečnosť jazdy

V oblasti bezpečnosti jazdy sa všetko točí okolo obmedzovania nebezpečenstva na ceste - nielen pre cestujúcich, ale aj pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Medzi hlavné produkty patria:

  • Škrabka na ľad: Ak jazdíte s oknami, ktoré nie sú úplne očistené, budete vidieť príliš málo a okrem ohrozovania seba a ostatných vám hrozí aj pokuta.
  • Snehové reťaze: V extrémnom zimnom počasí je potrebné nasadiť snehové reťaze aspoň tam, kde je vyvesená dopravná značka 251: Snehové reťaze.
  • Upevňovacie popruhy a zabezpečenie nákladu: Všetok tovar, ktorý je prepravovaný na vozidle a vo vozidle, musí byť zabezpečený proti vyšmyknutiu a odstredivým silám.
  • Detské sedačky: Do výšky 150 cm alebo do hmotnosti 36 kg musí byť dieťa vo vozidle v detskej sedačke alebo na podsedáku.
  • Cúvacia kamera: Technicky podporované zmapovanie okolia pomáha predchádzať preliačinám na vlastnom aute a škodám na cudzom majetku.

Pomoc na ceste

Produkty pre cestnú asistenciu a lekárničky patria medzi najdôležitejšie autodoplnky. Na tento účel sa vykonávajú pravidelné kontroly. Podľa pravidiel cestnej premávky musíte mať vždy pri sebe:

  • výstražný trojuholník
  • bezpečnostnú vestu
  • lekárničku

Starostlivosť o auto

Dobre udržiavané auto jazdí dlhšie, ďalej a efektívnejšie. Okrem toho sa cestujúci cítia pohodlnejšie v čistom vozidle. Chodíte neustále do autoumyvárne alebo k servisnému technikovi? Ani domáca starostlivosť o auto nie je žiadny problém!

Starostlivosť o exteriér auta

Dobre vyleštené je dvojnásobne chránené! Agresívne zvyšky zo stromov, hmyzu alebo cestnej špiny sa dajú ľahko odstrániť z laku leštiacim strojom a vhodnými čistiacimi prostriedkami. To zabraňuje hrdzaveniu a zaisťuje dlhodobé zachovanie vzhľadu auta.

Text And Image Section

Autopoťahy a starostlivosť o interiér

Topánky, domáce zvieratá, občerstvenie na dlhých cestách: špina je na dennom poriadku v kufri a v priestore pre cestujúcich. Autokoberčeky a poťahy autosedačiek chránia interiér auta a možno ich vymeniť alebo vyčistiť okamžite.

Kryt auta

Nemáte doma garáž? Autoplachta je lacná alternatíva, ktorá chráni pred mrazom, špinou a dažďom. Univerzálne modely s gumou sa hodia prakticky na akýkoľvek typ vozidla – či už ako celoplošný alebo polovičný kryt okien.

Náhradné diely na autá

Najmenšie autodiely často rozhodujú o kvalite jazdy. Aj pri najlepšej starostlivosti o auto a opatrnej jazde sa opotrebúvajú a zhoršujú zážitok z jazdy. Pravidelná výmena stieračov zabezpečuje výhľad bez šmúh. Ak zlyhajú svetlá auta, svetlomety alebo poistky je možné ich vymeniť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Dokonca aj výmena olejového filtra sa dá ľahko vykonať vo vašej vlastnej garáži.

Navigačné zariadenie

Pre jazdu bez stresu je navigačný prístroj asi najdôležitejším doplnkom v interiéri auta. Aj keď existujú navigačné aplikácie pre smartfón, palubný navigačný systém pre auto je bezpečným rozhodnutím. Displej je veľký a dobre čitateľný (aj letmým pohľadom), prístroj nerozptyľuje správami. Pretože sa zameriava na to, aby sa jazdci dostali do cieľa.

Text And Image Section

Pohodlné vozenie vďaka masážnym a výhrevným podložkám

Vyhrievané a masážne sedačky stoja stovky až tisícky eur. Ak také vo vašom automobile nemáte, ponúkame vám jednoduchú a lacnú alternatívu. Zadovážte si vhodnú podložku. Niektoré podložky na sedadlá majú funkciu vyhrievania, iné disponujú aj masážnou funkciou. Kým výhody vyhrievania oceníte najmä počas chladných zimných dní, dopriať si masáž chrbtice má význam počas celého roka.

Z nášho sortimentu podložiek do auta môžeme odporučiť napríklad výhrevnú podložku na sedadlo do auta ULTIMATESPEED s dvojstupňovou reguláciou teploty. Podložka je vhodná pre všetky bežné autosedačky a jej výhodou je rýchle zohriatie a rovnomerný rozvod tepla po celej jej výhrevnej ploche. Je vhodná aj do automobilov so sedačkami s bočnými airbagmi. Zdrojom pre podložku je 12V zásuvka (zapaľovač cigariet), do ktorej ju zapojíte vďaka adaptéru. Užitočnosť a kvalitu tejto výhrevnej podložky dokazujú tiež výborné hodnotenia od našich zákazníkov.

Mimoriadne obľúbená je u našich zákazníkov aj masážna podložka na sedadlo, rovnako značky ULTIMATESPEED, s funkciou masáže a vyhrievania. Umožňuje nastavenie 4 stupňov intenzity masáže, o ktorú sa stará 6 masážnych motorčekov pre chrbát, ramená a stehná. Jednotlivé zóny je možné samostatne ovládať praktickým diaľkovým ovládačom. Univerzálnosť tejto podložky spočíva v tom, že si vďaka nej príjemnú masáž môžete dopriať nielen počas cestovania v aute, ale aj doma či v kancelárii, nakoľko obsahuje okrem autoadaptéra aj klasický sieťový adaptér.

Domáce uskladnenie pneumatík

Máte doma pivnicu, záhradný domček, garáž či akýkoľvek iný priestor, kde by ste si mohli uskladniť pneumatiky? V tom prípade máme pre vás skvelý tip, ako ušetriť a pri tom nepoškodiť pneumatiky.

Práve správne uskladnenie pneumatík je dôležitým faktorom ich ochrany pred znehodnotením a tým aj podmienkou pre ich dlhšiu životnosť a plnú funkčnosť. Za uskladnenie pneumatík v pneuservise zaplatíte ročne desiatky eur, investovanie do vlastného stojana na pneumatiky sa vám tak vráti v podstate okamžite.

V našej ponuke nájdete pojazdné aj voľne stojace stojany na pneumatiky, pre ich optimálne uskladnenie bez deformácie, za cenu, ktorá vás príjemne prekvapí. Súčasťou balenia našich stojanov je tiež bohaté príslušenstvo, ako napríklad ochranné obaly na pneumatiky so suchým zipsom, montážne kľúče, vrecko na uloženie matíc od kolies či merač tlaku.