Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenská móda (2 – 6 rokov)

167 produktov
Zobrazené produkty 72 / 167 produktov
Text And Image Section

Nakupujte lacné chlapčenské oblečenie online na Lidl.sk. Nákup oblečenia pre malých chlapcov niekedy nie je vôbec ľahký. Najmä chlapci vo veku od 2 do 6 rokov nemajú radi takmer nič iné ako hrať sa. V Lidl online shope nájdete veľký výber oblečenia pre chlapcov vo veku od 2 do 6 rokov za skvelé ceny, a ktoré si môžete objednať jediným kliknutím. Oblečenie vám bude doručené do niekoľkých pracovných dní. Objednať si môžete chlapčenské oblečenie pre každú sezónu a takmer každú príležitosť. Oblečenie je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách, aby vyhovovalo aj individuálnemu vkusu vášho synčeka.

Dostupná kvalita pre každého

Košele, ponožky, nohavice a bundy pre malých chlapcov nájdete na našich Lidl stránkach. Ponúkame vám veľký výber rôznych druhov oblečenia pre každú sezónu. V zime si môžete objednať teplé bundy, ktoré zodpovedajú aktuálnym trendom. V našom sortimente nájdete tiež veľký výber základných vecí, ako sú nočná bielizeň, spodná bielizeň alebo ponožky. Rôzne druhy košieľ a nohavíc, z ktorých si určite vyberiete modely, ktoré vyhovujú vášmu vkusu aj vkusu vášho syna.

S neformálnymi motívmi, krásnymi farbami a jemnými látkami je chlapčenské oblečenie v online obchode Lidl nielen kvalitné, ale aj podľa gusta najmenších chlapcov. Keď nakupujete oblečenie pre svoje deti online, ušetríte si vyčerpávajúce návštevy obchodných domov, ktoré vás ani vaše deti pravdepodobne nebavia. Tu si môžete všetko objednať jediným kliknutím a vyskúšať si oblečenie v pokoji a pohode vášho domova. Ak by chlapčekovi niečo nesedelo, môžete nám to zadarmo poslať späť.

Text And Image Section

Oblečte vášho chlapca od hlavy až po päty na Lidl.sk

Chlapčenské oblečenie pre vek od 2 do 6 rokov v našej ponuke, zahŕňa širokú škálu rozmanitých kúskov ušitých špeciálne pre mladých chlapcov v tejto vekovej kategórii. Náš sortiment zahŕňa oblečenie navrhnuté tak, aby bolo v súlade s potrebami a preferenciami malých chlapcov.

Detská móda nebola vždy takáto rôznorodá a „rozprávková“. Aj ona sa vyvíjala v tandeme so spoločenskými a kultúrnymi posunmi. V minulosti bolo detské oblečenie jednoduché a chýbalo mu prispôsobenie detským potrebám, aké vidíme dnes. Dnes sa však detské oblečenie do plnej miery prispôsobuje každodenným požiadavkám detí, v tomto prípade chlapčekov.

Oblečenie je vyrobené z mäkkých látok šetrných k citlivej detskej pokožke a hlavne s pútavými motívmi ich hrdinov, v obľúbených farbách a na rôzne príležitosti. V našej ponuke, pre chlapcov od 2 do 6 rokov, nájdete:

  • Tričká – vhodné ako na bežné dni, tak aj na špeciálne príležitosti
  • Košele – trendy a pohodlné, na každý deň
  • Svetre a mikiny – štýlový spôsob na udržanie chlapcov v teple
  • Nohavice a šortky – pre rôzne príležitosti, kombinácia pohodlia a štýlu pre mladých chlapcov
  • Bundy – na každé ročné obdobie, ako aj oblečenie do dažďa
  • Pyžamá – krátke aj dlhé chlapčenské pyžamá
  • Spodná bielizeň – praktické viackusové balenia

Oblečenie pre chlapcov je navrhnuté tak, aby im zabezpečilo pohodlie pri pohybových aktivitách a ich každodenných dobrodružstvách. Tieto kúsky sú často vyrobené s odolným prešívaním a pohodlnými funkciami, čo deťom umožňuje s istotou objavovať svoje okolie.

Všestranný sortiment chlapčenského oblečenia od 2 do 6 rokov je vhodný na rôzne príležitosti. Nájdete tu odolné a flexibilné oblečenie pre energickú hru, štýlové možnosti pre špeciálne rodinné udalosti či pohodlné oblečenie pre outdoorové aktivity. A hlavne všetko oblečenie sa vyznačuje vysokou kvalitou a cenami prispôsobenými každému rozpočtu.

Ako určím správnu veľkosť pre moje dieťa?

Presné informácie o veľkosti jednotlivých kúskov oblečenia nájdete priamo na stránke, v ich popise. Ak by ste si však neboli istí, môžete použiť našu jednoduchú interaktívnu veľkostnú online tabuľku, ktorá vám pomôže s výberom správnej veľkosti.