Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenská športová móda (2-6 r.)

13 produktov
  Zobrazené produkty 13 / 13 produktov

  Milí rodičia, máte doma malého športovca? To asi skoro každý, však? Deti vo veku medzi 2 až 6 rokmi sú väčšinou mimoriadne aktívne. Kopú do lopty, behajú, chytajú do ruky tenisovú raketu či hokejku, o bicykloch ani nehovoríme. V tomto období dokážu vystriedať odrážadlo, prvý maličký bicykel s pomocnými kolieskami, prvú bmxku aj prvý horský bicykel.

  Samostatnou kapitolou je šantenie vo vode. Dvojroční chlapci sa vo väčšine prípadov do vody bez nafukovacích rukávnikov či plávacieho kolesa asi neodvážia, avšak 6 roční chlapci už môžu plávať ako skutoční plavci. Ak hľadáte športové oblečenie pre vašich športovcov, tu ste na správnom mieste.

  Oblečenie do vody neznamená len klasické plavky

  Ak sa jedná o chlapčenské oblečenie do vody asi väčšine napadnú plavky. Buď klasické slipové alebo bermudy. U dvojročných chlapcov môžu do úvahy pripadať ešte aj plienkové plavky do vody. Obzvlášť počas leta a silnom slnečnom žiarení je však potrebné detské telíčko chrániť aj inak ako len opaľovacími krémami s vysokým ochranným faktorom. Najlepšou ochranou je oblečenie. Dvojdielne oblečenie do vody s vysokým podielom polyestru a UV ochranou chráni telo proti slnku a podráždeniu kože. Je ideálne pre aktivity vo vode aj na pláži.

  Chlapčenské plavky so štýlovými obrázkami

  Želáte si tip na plavky, ktoré váš mladý pán bude chcieť nosiť? Pozrite si našu ponuku chlapčenských plaviek. Rôzne farebné varianty a množstvo zaujímavých vzorov vám dajú široké možnosti výberu. Asi najobľúbenejšie sú plavky v štýle boxeriek, v ponuke však nájdete aj klasické slipové plavky. Je len na vás, ktoré uprednostníte a v ktorých sa vaše chlapča bude cítiť komfortne. Plavky vám dovezieme priamo domov, ak sú na sklade tak už do troch pracovných dní. Objednanie cez internet je maximálne pohodlné, bezpečné a výhodné.