Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské bundy (2 – 6 rokov)

26 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 26 produktov

  Počas prechodného obdobia bývajú rána zväčša chladnejšie a tak sa vášmu chlapcovi na rannú prechádzku, na ihrisko či do škôlky zíde teplejšia mikina alebo bunda, ktorá ho príjemne zahreje. Keď počas dňa teploty trochu stúpnu, môže si ju ľahko zbaliť do svojho batôžka.

  V našej ponuke nájdete kvalitné bundy pre malých chlapcov v rôznych štýloch a farbách. Všetky sú vyrobené tak, aby neobmedzovali chlapcov pri pohybe, práve naopak, pri ich výrobe bolo myslené na všetky potreby a aktivity detí v tomto veku. Ich strih a farby sú moderné a ľahko ich zladíte ku zvyšku oblečenia. Ich prednosťou tiež je, že použité materiály sú ľahké na udržiavanie.

  Bunda do dažďa pre malých dobrodruhov

  Niekedy počasie nevieme odhadnúť. Vie sa zmeniť aj z hodiny na hodinu a v tomto prípade môže byť skutočnou výzvou vhodne obliecť dieťa. Tak, aby sa o chvíľku nepotilo alebo práve naopak, aby mu nebola zima. V takomto prípade sa určite hodí obliekať deti do viacerých vrstiev a v prípade potreby im ich postupne dávať dole, prípadne im ešte pridať ďalšiu, ktorú máte v rezerve. Pre takéto prípady alebo keď očakávate, že bude pršať, si môžete zvoliť nepremokavé bundy pre chlapcov z našej ponuky. Tieto bundy majú vrchný materiál obsahujúci úpravu BIONIC-FINISH® ECO, vďaka ktorej efektívne odpudzujú vodu a po prechádzke v daždi váš chlapec zostane v suchu aj vďaka elastickým lemovacím páskam na lemoch. Tieto bundy sú aj vetruvzdorné a ich impregnácia je ekologicky nezávadná.

  A pre väčšinu chlapcov v tomto veku je možno rovnako tak dôležité, že potlač, ktorá sa nachádza z prednej strany bundy, znázorňuje aktuálne najobľúbenejšie postavičky. Pre mladého dobrodruha tak budete môcť vybrať bundu do dažďa s potlačou Požiarnika Sama alebo nepremokavú bundu na ktorej sa nachádza Chase z Labkovej patroly.

  Štýlový chlapec v college mikine

  Ak hľadáte krásnu mikinu ako na prechodné obdobie tak aj na letné večery pre vášho chlapca, vhodné sú mikiny z našej ponuky v štýle college. Inšpirované sú, ako ich názov prezrádza, zahraničnými univerzitnými mikinami, ktoré si svojich priaznivcov našli po celom svete. Aj v tomto prípade sú mikiny vyrobené z vysokého podielu bavlny, príjemne pohodlné a prispôsobené aktívnemu pohybu malých chlapcov. Môžete si vybrať z troch variantov, pričom vzory sú prispôsobené mladým fešákom v tomto veku.