Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Chlapčenské bundy (7-12 r.)

   2 produkty

    Jedným z druhov oblečenia, ktoré nesmú nielen počas školského roka určite chýbať v šatníku žiadneho školáka sú bundy. Chlapčenské bundy z našej ponuky potešia vašich mladých pánov aj vás. Sú štýlové, moderné, vyrobené z materiálov vysokej kvality a samozrejmosťou sú tiež výborné ceny. Bundy majú skutočne univerzálne použitie, hodia sa v podstate pre každé ročné obdobie. Využijete ich dokonca aj v lete, napríklad na stanovačkách či výletoch do prírody, keď sa po západe slnka ochladí alebo keď sa náhle zmení počasie a vzduch príjemne ochladia dažďové kvapky.

    Trendy College mikiny

    Poznáme ich najmä zo zahraničných filmov či seriálov. Takzvané „college“ bundy preslávili hlavne študenti najznámejších svetových stredných škôl a univerzít, čoraz viac však rastie ich obľúbenosť už aj u detí v školskom veku. A tak nechýbajú ani v našej ponuke chlapčenských búnd. Sú veľmi praktické a pohodlné. Vysoký podiel bavlny zaručuje mikine potrebný komfort pri nosení. Na výber sú college mikiny v rôznych farebných prevedeniach na zipsové alebo gombíkové zapínanie. Ich praktickosť zvýrazňujú bočné vrecká a veľmi moderne pôsobia elegantné potlače.

    Chlapčenské bundy u vás už do troch dní

    Dôvodov, prečo neustále rastie záujem našich zákazníkov o nakupovanie cez Lidl-Shop, je hneď niekoľko. Okrem najlepšieho pomeru medzi kvalitou a cenou oceňujú najmä dostatočné skladové zásoby, jednoduché, pohodlné a bezpečné objednanie a rýchle dodanie. Veci, ktoré sú skladom, môžete mať už do troch pracovných dní. Tak ako aj chlapčenské bundy.