Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské pyžamá (2 – 6 rokov)

19 produktov
  Zobrazené produkty 19 / 19 produktov

  Pre kvalitu spánku je veľmi dôležité aj to, v čom idú deti spať. Či je pyžamo vyrobené z kvalitného materiálu, v ktorom sa nebudú nadmerne potiť a ktorý ich nebude zbytočne omínať. Pyžamá v našej ponuke sú vyrobené prevažne z bavlny, ktorá je na tieto účely najvhodnejším materiálom, nakoľko je mäkká, odolná a pružná. Umožňuje tak deťom neobmedzený pohyb. Zároveň je vhodným materiálom aj z hygienického hľadiska.

  Dôležité je aj to, či majú deti zvolenú správnu veľkosť pyžama, aby ich netlačilo a nerezalo, čo im môže vo veľkej miere znepríjemniť spánok alebo vyvolať bolesti bruška. Ak si nie ste istí výberom vhodnej veľkosti, pomôcť vám môže aj naša interaktívna Lidl Online Veľkostná tabuľka. Pomocou nej, zadaním mier vášho chlapčeka, vyberiete správnu veľkosť veľmi ľahko a rýchlo.

  Pyžamá s kreslenými hrdinami

  Detská predstavivosť nemá hranice. Vyberte vhodné pyžamo pre vášho chlapca a doprajte mu aby sa v noci zmenil na jeho obľúbeného hrdinu, či obľúbené zviera. Má váš chlapec rád tigrov alebo T-Rexa? Z našej ponuky mu môžete vybrať pyžamo s takýmto vzorom a ďalej môžete sledovať jeho nadšenie keď sa postaví do ich roly.

  Alebo čo tak obľúbené rozprávkové postavičky? Potenciálni malí hasiči a policajti sa určite potešia pyžamu so vzorom hasiča Marshalla z Labkovej patroly alebo jeho rozprávkového kolegu policajta Chasea. Malých dobrodruhov, ktorí radi skáču a vytvárajú pomyselné pavučiny po vzore ich hrdinu Spidermana, budete môcť potešiť s pyžamom s jeho vzorom dokonca v nejednom prevedení. Ďalej nájdete pyžamá aj pre milovníkov Mickey Mousa alebo postavičiek Tom&Jerry, pri pozeraní ktorých vyrastajú už mnohé generácie.

  Chlapčenské pyžamá nakúpite online jednoducho a rýchlo

  Ušetrite čas a peniaze tým, že nakúpite cez Lidl.sk. Ako všetky veci, tak aj pyžamá pre chlapcov sú vysokej kvality a za výbornú cenu. Všetky veci, ktoré máme skladom odosielame ihneď a tak sa z vášho nákupu môžete tešiť už do 3 pracovných dní. Váš tovar doručíme kuriérom priamo k vám domov a za dopravu pri objednávkach nad 50 € dokonca nezaplatíte ani cent. Bezplatne môžete tiež vrátiť tovar a to až do 30 dní, v prípade, že vám nevyhovuje.