Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské tričká (2 – 6 rokov)

30 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 30 produktov

  Chlapčenské tričká s krátkym a dlhým rukávom

  Ak hľadáte tričko pre chlapca na každodenné nosenie do škôlky, školy a na voľný čas či polotričko na určitú slávnostnú príležitosť, všetky nájdete v našom online obchode Lidl.sk. V ponuke máme tričká po jednotlivých kusoch alebo aj výhodné viackusové balenia. Všetky tričká sú vyrobené z kvalitných, trvácnych a zdraviu nezávadných materiálov. Obsahujú vysoký podiel bavlny, vďaka čomu sú mäkké, vzdušné a zároveň sa prispôsobujú pohybom. A čo je obzvlášť dôležité, že neobmedzujú deti pri ich aktivitách, ktorých, ako každý rodič vie, majú neúrekom.

  Chlapčenské tričká na letné obdobie

  Poznáte to. Letné obdobie láka deti ku vode, do prírody či na rôzne ihriská a najmä chlapci len ťažko vydržia na jednom mieste. Skúšajú všetky možné druhy hier, šplhajú sa po stromoch, naháňajú sa po tráve, zbehnú radi na zmrzlinu či iné letné pochúťky. Väčšinou tieto ich šibalstvá neskončia nijak inak ako špinavým alebo mokrým oblečením. Nechajte vaše deti blázniť sa a hrať sa. Tričká predsa operiete a spomienky im zostanú na celý život.

  Čo však môžete spraviť je, že sa pripravíte a do tašky im vždy zbalíte rezervné tričko. Pre takéto prípady sú praktické naše viackusové balenia. Nielen, že sú cenovo výhodné, ale sú väčšinou zamerané na určitú tematiku a tak váš syn nebude mať problém s výmenou jeho obľúbeného trička. Okrem klasických jednofarebných tričiek s krátkym rukávom si môžete zvoliť aj tričká s obľúbenými postavičkami vašich chlapcov. Niektoré z najobľúbenejších sú tričká s dinosaurmi, motorkami, autíčkami, či žralokmi. Nemenej obľúbené sú aj tričká, na ktorých sú kreslené postavičky Tom & Jerry, Mickey Mouse, či Chase z Labkovej patroly.

  Najväčšími hviezdami sú však chlapčenské tričká s obrázkom Spidermana či znakom Avengers, ktoré sú zdobené obojstrannými flitrami.

  Chlapčenské tričká na chladnejšie počasie

  Tričká s dlhým rukávom využije váš chlapec počas veľkej časti roka. Či už doma alebo v škôlke sa môže tešiť zo zábavného trička s niektorým z motívov v našej ponuke. Ak máte doma malého obdivovateľa dinosaurov, určite si obľúbi tričká, na ktorých sú znázornení T-Rex, Triceratops, Stegosaurus či nejaký iný druh dinosaura.

  Produkty, ktoré sú skladom odosielame ihneď a tak sa váš chlapec bude môcť tešiť zo svojho nového trička už do 3 pracovných dní.