Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chovateľské potreby

99 produktov
Zobrazené produkty 24 / 99 produktov
Text And Image Section

Chovateľské potreby pre šťastné spolužitie so psami a mačkami

Máte doma štvornohého miláčika, prípadne sa už neviete dočkať, kedy sa stane najnovšou súčasťou vašej rodinky? Dajte mu pocítiť, ako ho ľúbite a vytvorte mu u vás jeho vlastný domov. Každé zviera má svoje vlastné potreby.

Ešte predtým, ako si zaobstaráte domáceho miláčika, ako nového člena rodiny, mali by ste zabezpečiť, aby základná výbava bola druhovo primeraná. Vďaka bohatému sortimentu chovateľských potrieb si môžete byť istí, že na nič nezabudnete.

Verte, že váš psík či vaša mačička sa veľmi potešia novému pelechu, nejakej tej hračke či škrabadlu. Vhodné chovateľské potreby potrebujete nielen v bežnom živote, ale aj v nekaždodenných situáciách. Lidl preto ponúka aj príslušenstvo ako prepravné boxy, v ktorých bude vaša mačka alebo psík počas cesty k veterinárovi dobre chránená.

Podobne ako iné produkty v našom LIDL online obchode, aj chovateľské potreby máme skladom. Vybraný tovar začneme vďaka tomu pripravovať na doručenie hneď po prijatí objednávky, ktorú spravíte jednoducho a rýchlo z pohodlia vašej obývačky.

Text And Image Section

Nie nadarmo je pelech synonymum komfortu

Určite ste sa aj vy stretli s pojmom pelech i keď sa nejednalo o priestor pre domácich maznáčikov. Pelechom niektorí z nás označujeme maximálne vábivé a pohodlné miesto na oddych. Pre niekoho môže byť pelechom posteľ s mäkučkým paplónom a veľkými vankúšmi, pre iného pohodlný gauč s hrejivou dekou. A to, čo je pelechom pre nás, je aj pre našich štvornohých kamarátov. Aj psy a mačky chcú mať to svoje – a len svoje, pohodlné miestečko. Prečo im ho teda nedopriať?

Mačičky a psíky menších rás sa budú cítiť fantasticky v štvorcovom alebo oválnom pelechu pre zvieratá na spanie a hry značky ZOOFARI s hrejivým, hebkým vnútrom. Kým špeciálne pre mačky je určený domček rovnomennej značky s vyberateľným vankúšom, v ktorom nájdu okrem úžasného komfortu aj dostatočný pocit súkromia, psy tú svoju oázu nájdu v polstrovanom pelechu s hebkým plyšom v jeho vnútri.

Bezpečnejšie venčenie

Venčenie sa stane v okamihu bezpečnejšie a pohodlnejšie vďaka mnohým doplnkom z našej ponuky. Veľmi praktické sú obojky - GPS lokátory. Tieto vodoodolné obojky umožňujú sledovanie aktuálnej polohy vašich miláčikov na mape v reálnom čase.

Bezpečné, a pre psa pohodlnejšie, sú postroje ZOOFARI s nastaviteľným prsným a brušným popruhom. Vďaka rozdeleniu ťažnej sily na hrudný kôš nedochádza k zaťaženiu krku. Bezpečnosť počas venčenia v tme zvyšujú reflexné prvky.

Text And Image Section

Toaleta pre mačky pre čistejšiu domácnosť

Či chceme, či nie, niekedy nám vedia naši miláčikovia narobiť v izbe neporiadok, na upratovanie ktorého veľa chutí nemáme... Naučte svoju mačičku správnym hygienickým návykom - zadovážte jej mačaciu toaletu. Toaleta pre mačky z našej ponuky je so snímateľnou ochrannou obrubou, ktorá zabraňuje vypadávaniu steliva. Súčasťou je tiež protišmykový, ľahko udržiavateľný koberček, ktorého funkciou je zachytávať špinu z labiek.

Na suchu aj pri vode: konečne viac zábavy s vaším domácim miláčikom

So sortimentom príslušenstva z ponuky zvieracích potrieb Lidl si vytvoríte druhovo primeranú atmosféru, ktorá zahŕňa samozrejme aj zábavu. Vyzvite svojho miláčika na divoké vyvádzanie s hračkami pre mačky a psov alebo vyskúšajte jeho schopnosti. V teplých dňoch doprajte vášmu psovi osvieženie v bazéne pre psov a na konci dlhého dňa, nech mu odpočinok poskytne plyšový pelech pre psa, do ktorého sa uloží, zatiaľ čo mačka už dávno odíde na svoje škrabadlo. Vytvorte svojmu miláčikovi oázu šťastia už teraz a objednajte si chovateľské potreby z internetového obchodu Lidl.