Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Cyklistické doplnky

114 produktov
Zobrazené produkty 24 / 114 produktov
Text And Image Section

Cestovanie na bicykli

Cyklistika patrí bez pochýb medzi naše najobľúbenejšie športy. Je aktivitou vhodnou pre deti, dospelých aj seniorov. Udržiavajte svoju vitalitu, namiesto toho, aby ste stáli v zápchach cestou do práce, pohybujte sa bez obmedzení a zároveň urobte aj niečo pre svoje zdravie. Aby ste si však zážitok mohli užiť naplno, bez ohľadu na to, či preferujete jazdu po asfaltových cyklistických chodníkoch alebo ste priaznivcom horskej cyklistiky, potrebujete okrem kvalitného bicykla aj správne cyklistické oblečenie. V internetovom obchode Lidl nájdete bicykle do mesta, trekingové bicykle na dlhé túry, pretekárske bicykle, elektrobicykle a ďalšie. Užitočnými sú aj rôzne doplnky na bicykel a bezpečnostné prvky, od prilieb na bicykel až po okuliare na bicykel ktoré si taktiež veľmi pohodlne a rýchlo dokážete kúpiť v našom e-shope.

Cyklistické oblečenie zaručuje pohodlie počas jazdy

Aj pre cyklistiku, rovnako ako pre iné druhy športu platí, že výkon a pohodlie výrazne ovplyvňuje správny druh oblečenia. Na jednej strane športové oblečenie chráni cyklistu pred vplyvom poveternostných podmienok, dokáže zabezpečiť komfort pre telo počas jazdy pri veternom, sychravom, teplom aj pri veľmi slnečnom počasí. Na druhej strane plní oblečenie aj ochrannú funkciu pred následkami dlhého bicyklovania. Otlaky, odreniny či pľuzgiere sú bežnou súčasťou cyklistu v prípade, že si jednotlivé časti tela dostatočne nechráni.

Do nášho sortimentu cyklistického oblečenia sme zaradili funkčné aj špeciálne cyklistické tričká, cyklistické rukavice, nohavice, aj praktické šatky pod prilbu.

Cyklistické doplnky ako prvky bezpečnosti

Napriek tomu, že nosenie prilieb je povinné už len pre maloletých cyklistov, aj naďalej ostávajú súčasťou nášho sortimentu. Veríme totiž, že cyklistická prilba v prípade pádu či zrážky s iným cyklistom môže ochrániť pred vážnejším zranením. Ak uvažujete rovnako, na výber máte viacero druhov dámskych, pánskych aj detských prilieb v rôznom farebnom prevedení športovej značky CRIVIT.

Text And Image Section

Bezpečnosť počas jazdy zvyšuje tiež osvetlenie. Kvalitné LED svietidlo na bicykel s dostatočnou intenzitou osvetlenia pomáha nielen v tme či šere, ale aj počas slnečných dní, kedy je cyklista rozoznateľný vďaka zadnému farebnému svetlu aj ak ide oproti slnku. Práve to totiž dokáže oslňovať vodičov, ktorí idú za cyklistom. Obľúbenou voľbou našich zákazníkov sú sety predného a zadného svetla za výhodné ceny.

Skúsení cyklisti vedia, že dostať defekt môžu skutočne hocikde. Ak sa preto vzďaľujete od svojho bydliska, súčasťou vašej výbavy by mala byť náhradná duša na koleso. Nezabudnite ani na pumpu a malé náradie na opravu. Aj tieto produkty si môžete objednať priamo z nášho e-shopu, rovnako ako cyklistické ruksaky či tašky na bicykel.

Klasika: od mestských bicyklov po holandské bicykle

Bicykle určené do mestskej premávky sú robustné a praktické. Mestským bicyklom sa bezpečne odveziete do školy, k vašim priateľom a do supermarketu za rohom. Ak ho vybavíte košíkom alebo vhodnou dvojitou taškou, na malé nákupy nebudete potrebovať auto. Mestský bicykel môžete mať so sebou, keď navštívite kúpalisko alebo keď vyzdvihujete deti zo školy.

Obľúbeným variantom mestského bicykla je štýlový holandský bicykel. Jeho zakrivené tvary pôsobia retro, bicykle tohto druhu sú však veľmi pohodlné. Holandský bicykel charakterizujú kompletná ochrana reťaze, bočný stojan, pedálová brzda a kapotáž zadného kolesa.

Trekingové a horské bicykle na dovolenky a výlety

Radi bicyklujete? Milujete víkendové výlety na bicykli? Ak vaše cesty vedú cez kopce a údolia tak trekingový bicykel sa vám bude hodiť a presne splní vaše požiadavky. Robustne postavený, s úzkym sedadlom a profilovanými 28'' plášťami, vďaka čomu zvládnete na ňom jazdiť aj po štrkových a lesných cestách. Trekingový bicykel je často využívaný ako turistický, ale hodí sa aj do mestskej premávky.

Horský bicykel je off-roadový bicykel par excellence. Tento športový bicykel sa do cestnej premávky hodí len obmedzene. Avšak horské bicykle, ktoré sú ponúkané ako turistické bicykle, sú spôsobilé na premávku na pozemných komunikáciách. Majú jedno veľké plus: Dokonale zvládajú štrk a nerovný terén.

Text And Image Section

Elektrobicykel – inteligentné riešenie pre plynulé jazdy

Radi jazdíte na bicykli ale vadí vám silný protivietor, prípadne by ste niekedy potrebovali, aby vás niekto trochu potlačil? S e-bikom môžete stále napredovať rýchlo a rovnomerne. Vďaka elektrickému pohonu pohodlne zvládnete aj dlhšie vzdialenosti. Pri elektrobicykloch je povinné šliapanie do pedálov, ktoré vám udrží kondíciu. Motor vám však poskytuje ďalšiu podporu s výkonom približne 250 wattov a rýchlosťou až 25 km/h. Maximálna rýchlosť je tiež obmedzená na 25 km/h. Z hľadiska výkonu je možná rýchlosť až 45 km/h. Elektrobicykle sú všestranné. Môžete si ich vziať na dovolenku alebo ich použiť na krátke výlety po meste. Batéria vydrží približne 100 kilometrov.

Nakupujte bicykle, elektrobicykle a príslušenstvo na Lidl.sk

LIDL ponúka široký sortiment bicyklov. Môžete si vybrať bicykel presne podľa svojich potrieb. Najlepšie je súčasne s ním objednať aj cyklistickú prilbu, svetlá na bicykel a zámok na bicykel. Váš nový bicykel Vám bude doručený poštou. Po niekoľkých jednoduchých krokoch môžete hneď začať jazdiť a urobiť niečo pre životné prostredie a svoje zdravie.