Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Ďalšie kuchynské prístroje

60 produktov
Zobrazené produkty 24 / 60 produktov
Text And Image Section

Nech sa páči, ráčte vstúpiť do sveta kuchynských prístrojov, o ktorých existencii ste možno ešte ani netušili. Alebo naopak, do sveta prístrojov, ktoré ste vždy chceli mať, ale ich nákup ste stále odkladali, napríklad kvôli nie ideálnej cene.

Zákazníci nášho online shopu si už zvykli, že u nás robiť kompromisy medzi kvalitou a cenou nemusia. Nie nadarmo si Lidl zvolili za obchod s najlepším pomerom kvality a ceny. A podobne ako pri iných produktoch z rozsiahlej Lidl ponuky, aj pri o niečo menej bežných kuchynských prístrojoch to platí na 100 %. Vyberať môžete medzi viacerými značkami, ktorých produkty – kuchynské roboty, prístroje na prípravu palaciniek, výrobníky ľadu, elektrické strojčeky na výrobu cestovín, zariadenia na výroby zmrzliny, donutov či cukrovej vaty, jogurtovače a mnohé ďalšie, si môžete nakúpiť za skutočne výborné ceny. Samozrejme s dopravou až priamo k vám domov.

Vákuovačka na potraviny a fólia na vákuovanie pre zachovanie čerstvosti potravín

Vákuovačka na potraviny je ideálny prístroj na zabezpečenie dlhodobého skladovania potravín bez straty ich chute a výživových hodnôt. V kombinácii s našou kvalitnou fóliou na vákuovanie, môžete jednoducho a efektívne zabaliť mäso, zeleninu, ovocie a ďalšie potraviny. Fólia zabezpečí, že potraviny zostanú vo vákuu, čím sa predĺži ich trvanlivosť a zachová sviežosť.

Sous vide stick pre moderných gastronómov

Pre milovníkov gurmánskej kuchyne ponúkame sous vide prístroje. S touto, čím ďalej, tým viac obľúbenou metódou varenia na nízkej teplote vo vákuu dosiahnete dokonalé výsledky. Mäso bude šťavnaté, ryby budú mať ideálnu konzistenciu a zelenina si zachová svoju čerstvosť a farbu. Sous vide je technika, ktorú používajú profesionálni kuchári po celom svete, a teraz ju môžete použiť aj vy doma.

Text And Image Section

Parný hrniec pre zdravšie alternatívy prípravy jedál

Parný hrniec je ďalším skvelým pomocníkom v kuchyni. Varenie na pare je jednou z najzdravších metód prípravy jedla, pretože si potraviny v tomto prípade zachovávajú väčšinu vitamínov a minerálov. Parné hrnce z našej ponuky sú jednoduché na obsluhu a má viacero nastavení, takže môžete varenie prispôsobiť presne vašim potrebám.

Hrniec na zaváranie, skvelý pomocník pri zužitkovaní ovocia a zeleniny

Pre tých, ktorí majú radi domáce kompóty a džemy, sú v našej ponuke zastúpené aj hrnce na zaváranie. S ich pomocou môžete jednoducho a bezpečne pripraviť svoje obľúbené zaváraniny. Takýto hrniec má dostatočný objem, aby ste mohli pripraviť väčšiu dávku zaváranín naraz, a je vyrobený z materiálov odolných voči vysokým teplotám.

Stroj na ľad na horúce dni

Na osvieženie počas horúcich letných dní je tu náš stroj na ľad, ktorý vám rýchlo a efektívne vyrobí dostatok ľadu pre vaše nápoje a koktaily. Je malý a kompaktný, takže ho môžete umiestniť kamkoľvek v kuchyni alebo ho vziať so sebou na záhradné párty.

Text And Image Section

Výčapné zariadenie ocenia milovníci piva

Pre milovníkov piva, máme v ponuke výčapné zariadenia. S týmto prístrojom si môžete vychutnať pivo ako z reštaurácie priamo u vás doma. Naše výčapné zariadenie sú jednoduché na obsluhu a udržiavanie, takže si môžete dopriať dokonalý pohár čapovaného piva kedykoľvek na neho budete mať chuť.

Elektrický mlynček na mäso

Nezabudnite sa pozrieť aj na praktický elektrický mlynček na mäso. S jeho pomocou môžete jednoducho a rýchlo pripraviť mäso na burger, fašírky alebo iné mäsové pokrmy. Mlynčeky z nášho sortimentu sú vybavené silným motorom a ostrými nožmi, ktoré zvládnu aj tvrdšie kúsky mäsa.

Prečo nakupovať na Lidl.sk

Nákup na Lidl.sk vám prináša mnoho výhod. Ponúkame široký sortiment produktov, konkurencieschopné ceny a jednoduché nakupovanie z pohodlia vášho domova. Navyše, všetky naše produkty sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a trvanlivosť, takže si môžete byť istí, že vaša investícia do nového kuchynského prístroja sa oplatí.

Pridajte sa k tisíckam našich spokojných zákazníkov a objavte radosti moderného varenia s Lidl.sk. Bez ohľadu na to, či ste začínajúci kuchár alebo skúsený gurmán, veríme, že náš sortiment kuchynských prístrojov vám pomôže pripraviť úžasné jedlá, ktoré potešia vás aj vašich blízkych. Výborné, slané aj sladké recepty nájdete aj na našej stránke kuchynalidla.sk.