Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Ďalšie píly a príslušenstvo

111 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 111 produktov
  Text And Image Section

  Správny majster nenakupuje náradie len vtedy, keď ho potrebuje. Skutočný kutil si svoju dielničku vybavuje priebežne. Samozrejme, nie každý potrebuje mať „všetko.“ Ak ale patríte medzi tých, ktorí radi pília, bez ohľadu na to, či len občas ako hobby pre vlastnú potrebu alebo je pílenie súčasťou vášho povolania, celkom určite sa vám môže zísť aj niektorá píla z kategórie „ďalšie píly a príslušenstvo,“ ktorú práve prehliadate.

  Nájdete tu zaujímavé kúsky, ktoré vám bude závidieť nejeden kolega či sused. Medzi klasické píly patrí aj aku priamočiara píla, ktorá v ponuke chýbať nepochybne nemôže. Ak však hľadáte niečo menej bežné, nájdete to tiež práve tu a teraz.

  Veď posúďte sami: pneumatická píla, japonská píla, vyrezávacia píla i viaceré pásové píly čakajú na našom sklade, kým ich neodošleme na vami zvolenú adresu. Samozrejmosťou je aj príslušenstvo k pílam. Pílové kotúče, brúsne stanice či ostričky na pílové reťaze už hľadať nemusíte. Sú rovnako súčasťou nášho sortimentu píl a príslušenstva.

  Motorová píla pre domácich kutilov a profesionálov

  Motorové píly sú druh náradia, ktoré slúži na pílenie tvrdých materiálov ako sú drevo, plast, kovy, či kameň. Ako základnú čepeľ majú zväčša kotúče – kotúčové píly, alebo reťaz – reťazové píly. Ďalej rozlišujeme, od druhu pohonu, benzínové motorové píly a elektrické motorové píly, ktoré nájdete aj v našej kategórii elektrické náradie.

  Text And Image Section

  Motorové píly ako prví používali pri svojej práci drevorubači, poľnohospodári, stolári a iní remeselníci, ktorí pri svojej práci potrebovali spracovávať drevo. V súčasnosti sa však motorové píly používajú často pri prácach okolo domu a tak sa stali nevyhnutnou súčasťou mnohých domácich dielní. Používajú sa vždy a všade, kde je potrebné rýchlo a precízne odseknúť kus dreva alebo iného materiálu.

  Prvým bodom pri výbere vhodnej motorovej píly je určiť si, na čo pílu budete používať. Či vašim primárnym pôsobiskom bude vaša záhrada a práce v nej, alebo napr. pílenie veľkých a mohutných stromov. Ak sa jedná o menšie sporadické práce, na tie stačí píla do 3 HP a dĺžka lišty od 35 cm do 38 cm. Ak však hľadáte profesionálnu pílu, ktorou plánujete píliť mohutné stromy, odporúčame pozrieť si tie s výkonom vyšším ako 3 HP a dĺžkou lišty 45 cm.

  Pásová píla so širokými možnosťami využitia

  Pásové píly patria medzi tie zariadenia, ktoré môžete využívať počas celého roka a ktoré vďaka svojej všestrannosti nikdy nezapadnú prachom. Existuje mnoho druhov pásových píl a viaceré z nich nájdete aj v našom e-shope.

  Rovnako, ako naši zákazníci, môžeme odporučiť napríklad pásovú pílu s paralelným dorazom značky PARKSIDE s výkonným 350 W motorom a konštantnou reznou rýchlosťou 900 m/min. Ideálne sa hodí na rezanie dreva, laminátu či drevovláknitých dosiek. Píla umožňuje nastavenie uhla šikmého rezu od 0° až do 45°.

  Text And Image Section

  Ostričky či brúsne stanice sa môžu zísť aj vám

  Je toľko rôzneho náradia, nielen v dielni, ale aj v domácnosti, ktoré potrebuje byť z času na čas prebrúsené, že rozmýšľať o vlastnej brúsnej stanici sa skutočne oplatí. A ešte lepšie, ak neostane len pri rozmýšľaní. Veď praktická brúsna stanica môže byť vaša takmer okamžite. Načo míňať peniaze za to, že vám vaše náradie do dielne niekto nabrúsi, keď si to môžete spraviť aj sami, no nie?

  Brúsna stanica PARKSIDE PSS 65 B1, ktorá je veľmi obľúbenou súčasťou našej ponuky, je skvelým zariadením, ktorým veľmi jednoducho, rýchlo a lacno nabrúsite nože, nožnice, špirálové vrtáky, dláta, sekáče, sekerky a množstvo ďalšieho náradia. Základom brúsky je kvalitný diamantový brúsny kotúč. Okrem neho táto robustná brúsna stanica disponuje tiež možnosťou voľby uhla brúsenia od 15 do 50 stupňov a nadstavcami na nože, nožnice, čepele i špirálové vrtáky. Pred iskrami vás ochráni priehľadný kryt.

  Výborné hodnotenia našich zákazníkov má tiež ostrička na pílové reťaze PARKSIDE s označením PSG 85 B2 s príkonom 85 W, ktorú mávame štandardne skladom počas celého roka. Hodí sa pre všetky bežné pílové reťaze s článkami ¼“ / 0,325“ / ³⁄₈“. Umožňuje mimoriadne presné a pohodlné ostrenie bez potreby napínania reťaze. Ostrička disponuje viacerými výhodami. Tichý beh motora, individuálne nastaviteľný uhol brúsenia, LED osvetlenie priestoru brúsenia či integrovaná poistka proti preťaženiu sú len niektorými z nich.