Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Ďalšie vybavenie do dielne

328 produktov
Zobrazené produkty 24 / 328 produktov
Text And Image Section

Vážení majstri, veríme, že ste na svoju dielňu patrične hrdí. Z vlastnej skúsenosti však vieme, že v nej stále niečo chýba. Ak ste skutočný kutil, svoje „kráľovstvo“ si budete budovať a zveľaďovať celý život. Okrem všetkých tých klasických vecičiek, ako skrutkovače, kladivá, píly, vidlicové či gola kľúče, kliešte, spájkovačky, kombinačky a podobne sme pripravili aj samostatnú kategóriu ďalšieho vybavenia do dielne. Veríme, že jej prezretie môže byť nielen užitočné, ale aj inšpiratívne. Možno objavíte náradie, ktoré vám v dielni chýba a ktoré by sa vám určite mohlo zísť.

Nájdete tu napríklad súpravy univerzálnych značkovačov, sady škárovacích pomôcok aj nástenné držiaky na náradie, vďaka ktorým budete mať náradie vždy prehľadne uložené. Nechýbajú ani zveráky, bez ktorých sa žiadna poriadna dielňa nezaobíde či lanové navijaky, z ktorých budú mať radosť najmä majstri s väčšími dielňami.

Keď máte autodielňu, mobilná montážna doska je „must have“

Nemusíte byť automechanik, aby vás bavili autá a aby ste si dokázali čo to aj opraviť. V prípade, že patríte medzi tých majstrov, ktorí obľubujú pobyt pod podvozkom auta, máme pre vás jeden skvelý tip. Objednajte si mobilnú montážnu dosku. V našom e-shope máte na výber hneď niekoľko modelov a značiek. Podobne ako naši zákazníci, aj my môžeme odporučiť napríklad montážnu dosku na kolesách s možnosťou rýchleho prestavenia na stolček značky PARKSIDE. Doska umožňuje zaťaženie až 150 kg a stolček 120 kg. Stabilitu zabezpečuje oceľový rám spoločne so 6 výkyvnými kolieskami a pohodlné ležanie polstrovaný povrch dosky.

Text And Image Section

Kufor na náradie pre každého majstra

Roztriedené a organizovane uložené náradie v dielni je vizitkou každého seriózneho majstra či domáceho kutila. Fakt, že má všetko náradie svoje miesto vo veľkej miere uľahčuje prácu a zároveň aj poskytuje viac priestoru na manévrovanie v dielni. Keď je však potrebné pracovný úkon vykonať mimo dielne, vždy je dobre mať po ruke kufor na náradie, v ktorom bude mať majster všetky potrebné nástroje po ruke a bude si ich môcť ľahko presunúť kam to bude potrebné. Čo sa bude nachádzať v takomto kufri závisí od samotnej práce, ktorá má byť vykonaná. Medzi univerzálne a najčastejšie vybavenie kufríkov na náradie však patria:

 • Skrutkovač
 • Kľúč
 • Kladivo
 • Meter
 • Kliešte
 • Vysúvací nôž
 • Vodováha
 • Baterka
 • Svorky
 • Bezpečnostné pomôcky:
 • rukavice
 • okuliare
 • chrániče uší...
Text And Image Section

Pracovný stôl ako jadro dielne

Jedným zo základných prvkov vybavenia v dielni je aj pracovný stôl. Pracovný stôl je pevný, plochý a hladký povrch, ktorý sa dodáva v rôznych veľkostiach v závislosti od úloh, pre ktoré je určený. Takéto stoly sa môžu skladať z rôznych častí a doplnkov, ktoré si budúca práca bude vyžadovať. Na pracovných stoloch sú v dielňach často permanentne umiestnené aj niektoré druhy náradia ako sú stolová vŕtačka, stojanová brúska či stolová píla. Pracovné stoly sa vyznačujú vysokou nosnosťou a pevnosťou, niektoré aj možnosťou nastavenia výšky, kvôli umožneniu ergonomickej práce. Pri niektorých stoloch je aj možnosť nainštalovania koliesok, ktoré umožnia presúvanie stola do požadovaného priestoru. Kvalitné pracovné stoly s doručením priamo domov nájdete aj v našej online ponuke.

Regál - Policové regály a všetko bude mať svoje miesto

Aby bolo v dielni všetko na svojom mieste, bezpečne a prehľadne uložené využiť môžete niektoré z našich regálov. V ponuke máme rôzne druhy a veľkosti, aby si mohol vybrať každý majster. Napríklad stabilný pozinkovaný regál značky AR SHELVING z oceľovej konštrukcie, ktorý jednoducho zmontujete a demontujete vďaka nástrčnému systému Rivet. Jeho modulárny systém umožňuje podľa potreby horizontálne alebo vertikálne zostavenie. V ponuke máme dva druhy modelov a tak si môžete zvoliť regál, ktorý pozostáva zo 4 alebo 5 políc. Mnohými zákazníkmi preverená značka PARKSIDE taktiež ponúka stabilné pozinkované regály do dielne. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov a regál si taktiež môžete usporiadať horizontálne alebo vertikálne. Jednoduchá montáž je aj v tomto prípade samozrejmosťou.

Elektrický ohrievač pre teplú dielňu

Ak v dielni bojujete s nízkymi teplotami, môžete si pomôcť elektrickým ohrievačom. Jednoduchý ventilátorový ohrievač ako doplnok alebo náhrada radiátora je väčšinou pripojený k elektrickej sieti a ohrieva vzduch, ktorý potom môže prúdiť do miestnosti a zabezpečiť príjemnú teplotu pomocou integrovaného ventilátora, aby sa teplý vzduch čo najrýchlejšie rozdelil po celej miestnosti rovnomerne. Niektoré ohrievače ventilátorov sú navrhnuté ako kombinované zariadenia, takže môžu byť použité aj ako ventilátor pri vysokých teplotách.