Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámska športová obuv

41 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 41 produktov

  Milé dámy, športovanie je skvelé. Bez ohľadu na to, či ste vyznávačkou vysokohorskej turistiky alebo ľahších športových disciplín, u nás si vyberiete tú pravú, pohodlnú, športovú obuv za skutočne výborné ceny. Športové značky CRIVIT či Puma sú zárukou vysokej kvality, ale aj moderného a trendového dizajnu.

  Správna športová obuv pomáha k efektívnejšiemu športovaniu s menším zaťažením kĺbov. Beh, turistiku či bežné prechádzky si tak budete môcť užiť skutočne naplno. Dostatočné skladové zásoby väčšiny produktov z nášho Lidl-Shopu a rýchle dodanie priamo na vami zvolenú adresu sú len príkladom množstva výhod internetového nakupovania u nás.

  Súčasťou nášho sortimentu dámskej športovej obuvi sú napríklad kožené trekingové topánky s kvalitnou podrážkou z phylonu a TPR, ktorá zaručuje optimálnu pevnosť pri došľape a priľnavosť na všetkých povrchoch, štýlové dámske športové tenisky Puma či našimi zákazníčkami vysoko hodnotené tenisky z recyklovaného materiálu značky CRIVIT. Obľube sa teší tiež trendová voľnočasová obuv Footflexx.

  Tenisky z recyklovaného materiálu

  Vysoká flexibilita a optimálne priliehanie sú významnými atribútmi dámskych športových tenisiek CRIVIT, ktorých sieťový vrchný materiál je vyrobený zo 100 % recyklovaného polyesteru. Recyklovaný materiál disponuje certifikátom na globálny recyklačný štandard. Vnútorná podšívka z komfortného mäkkého textilu a ľahká a pružná podrážka z phylonu zabezpečujú nielen chodidlu, ale tiež celým dolným končatinám a chrbtu želané pohodlie počas nosenia.