Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske domáce súpravy

40 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 40 produktov
  Text And Image Section

  Výraz, ktorý spája všetky druhy domáceho oblečenia je pohodlie. Bez ohľadu na to, či sú to tepláky, šaty či manželova mikina, dôležité je, aby to oblečenie bolo komfortné, bez zbytočných stúh, gombíkov, z príjemných - väčšinou elastických, materiálov. Presne tieto kritériá spĺňa aj dámske domáce oblečenie z našej ponuky.

  Dámske teplákové súpravy na každý deň

  Asi každá z nás pozná ten pocit keď sa po dlhom dni vo formálnom oblečení a topánkach prezlečie do pohodlných teplákov a domácej obuvi. Keď si uvaríme šálku čaju či kávy a v kľude si sadneme k obľúbenej knihe či ku spoločným aktivitám s rodinou. Ten pocit je často na nezaplatenie. Aby ste však tieto chvíle prežili v skutočnom pohodlí, tepláková súprava by vás nemala ničím omínať. Preto je dôležité, obzvlášť pri online nákupe, zvoliť si správnu veľkosť domácej súpravy. Ak by ste si nebola istá pomôcť vám môže naša interaktívna veľkostná tabuľka, do ktorej stačí zapísať vaše miery a následne sa vám zobrazí vhodná veľkosť, ktorú si môžete objednať.

  Teplákové súpravy z našej ponuky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám dlho vydržia. Ich strih a pohodlie vám umožnia využiť aj ako športové oblečenie a zároveň si nespravíte hanbu ani keď v nich vybehnete na prechádzku či nákup.

  Predĺžené mikiny pre väčšie pohodlie

  Predĺžené mikiny alebo teplákové šaty sú veľmi obľúbené kúsky oblečenia na domáce nosenie. Okrem toho, že sú maximálne pohodlné vás aj príjemne zohrejú. Môžete tak v nich vykonávať bežné domáce aktivity či práce na záhrade. V našej ponuke nájdete ležérne teplákové šaty v rôznych prevedeniach a veľkostiach.

  Text And Image Section

  Dámske teplákové šortky nielen na doma

  Počas teplejších dní, kedy o teplé oblečenie nie je núdza, môžete vaše tepláky vymeniť za pohodlné teplákové šortky. Aktuálne je tento druh oblečenia moderný a tak nie je určený iba na domáce nosenie. Kľudne ho skombinujte s tričkom s krátkym rukávom alebo aj mikinou, vhodnými teniskami a pohodlné oblečenie môžete mať na sebe aj na káve s kamarátkou či počas návštevy kina.

  Aké materiály sú používané pri domácom dámskom oblečení?

  Aby oblečenie poskytovalo skutočné pohodlie musí byť vyrobené z kvalitných materiálov. Bežne sa používajú rôzne zmesi materiálov, ktoré poskytujú príjemný pocit tepla, sú šetrné k pokožke a zároveň neobmedzujú pohyb. Domáce oblečenie z našej ponuky je väčšinou vyrobené z látok, ktoré obsahujú vysoký podiel bavlny, ktorá je prírodným materiálom a z menšej časti z polyesteru, ktorý oblečeniu pridáva elastickosť a umožňuje tým neobmedzený pohyb.

  Ďalšími príjemnými materiálmi, ktoré nájdete aj v nami ponúkanom domácom oblečení, sú flis, froté či softtouch.

  Ako sa starať o domáce dámske oblečenie?

  Aby ste vášmu domácemu oblečeniu zabezpečili čím dlhšiu životnosť, odporúčame niekoľko praktických a jednoduchých tipov. Vždy ho perte so zapnutým zipsom a otočené naopak. Predídete tak skoršiemu opotrebovaniu a zničeniu materiálu.

  Predovšetkým pri flisových súpravách sa odporúča po uschnutí kúsky oblečenia aj prečesať, čo chráni oblečenie proti opadávaniu vlákien.