Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske nohavičky

95 produktov
  Zobrazené produkty 48 / 95 produktov
  Text And Image Section

  Hovorí sa, že sto ľudí, sto chutí a pri dámskych nohavičkách to s istotou platí. Každá žena je jedinečná, každá má iné potreby a iný vkus. Podľa toho a aj podľa príležitosti si každá dáma volí i spodnú bielizeň. Obzvlášť dôležité je, aby boli dámske nohavičky pohodlné. Následne pri výbere prihliadame na ďalšie osobné preferencie.

  Pre niektoré dámy do úvahy prichádzajú iba sexy nohavičky, niektoré ženy milujú žiarivé farby, iné sofistikované strihy a iné vsádzajú na športovú funkčnú bielizeň alebo elegantné formujúce nohavičky na tvarovanie siluety pod priliehavým oblečením. Bez ohľadu na to, akú spodnú bielizeň najradšej nosíte, v Lidl online shope nájdete skvelé nohavičky, bedrové nohavičky, či tangá v mnohých rôznych prevedeniach.

  Výhodné balenia nohavičiek z kvalitných materiálov

  Vyberte si niektoré z viackusových balení z našej ponuky a doprajte si príjemný pocit pri nosení vďaka vysokému podielu bavlny. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchle dodanie priamo na vašu adresu.

  Aké nohavičky sa mi hodia?

  Nohavičky, ktoré vás nebudú tlačiť a vďaka ktorým vynikne vaša postava. V našom sortimente dámskej spodnej bielizne nájdete nohavičky pre každú postavu a v každom druhu! Nezáleží na tom, či ide o tangá alebo pohodlné nohavičky na každodenné nosenie. V našej ponuke máme všetky od sexy nohavičiek až po tie ležérne! Chceli by ste schovať pár kíl? Naša rozmanitá kolekcia formujúceho oblečenia lichotí každej postave a vykúzli krásnu siluetu každej žene.

  Naša udržateľná dámska spodná bielizeň zaujme aj príjemným komfortom pri nosení. Ponúkame vám napríklad spodnú bielizeň z organickej bavlny s certifikátom GOTS alebo Tencel. Stačí sa už len obliecť a užívať si ten skvelý pocit.

  Dokonalý strih a pekný vzhľad idú vždy ruka v ruke. Objavte nohavičky z našej ponuky pre každú postavu.

  Medzi najobľúbenejšie dámske nohavičky patria:

  Text And Image Section

  Klasické dámske nohavičky

  • klasické nohavičky, nezachádzajú po oblasť nôh
  • normálna výška s vysokým komfortom nosenia

  Brazílske nohavičky

  • nižší strih ako pri klasických nohavičkách
  • zadoček je menej zakrytý ako pri klasických nohavičkách

  Bedrové nohavičky

  • hlboký sed na bokoch
  • strih nohavičiek je v porovnaní s klasickými nohavičkami nižší

  Tangá

  • zadnú stranu tvorí úzky trojuholník látky alebo úzka šnúrka
  • zadoček je úplne alebo čiastočne odkrytý
  • takmer neviditeľné pod oblečením

  Formujúce nohavičky

  • skrývajú malé problémové oblasti v oblasti podbruška
  • neviditeľné pod oblečením

  Tip na starostlivosť o nohavičky:

  Vždy si pozrite odporúčanie na štítku pre starostlivosť o vašu spodnú bielizeň. 30 °C väčšinou stačí na to, aby sa bielizeň opäť hygienicky vyčistila a zároveň šetrnejšie vyprala. Takmer všetky pracie prostriedky sú optimalizované aj na nízke teploty prania.