Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske sandále a šľapky

24 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 24 produktov

  Čo u vás evokujú sandále a šľapky? Väčšinu z nás asi pripomínajú na leto, teplé počasie, slnečné lúče, more, zábavu, dlhé dni a teplé noci. Leto je dovolenkovým obdobím, kedy sa všetci snažíme venovať sebe, rodine a načerpať nové sily. S tým všetkým sú spojené aj letné outfity, ktoré sú zväčša farebnejšie, uvoľnenejšie a celkovo veselšie. K vašim outfitom na teplé počasie vám ponúkame dámske šľapky, sandále a espadrilky v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Ľahko sa tak zladíte k vášmu každodennému štýlu. Bez ohľadu na to, či do práce, na dovolenku, či na záhradu. V našej ponuke sa zorientujete ľahko. Stačí, keď si zvolíte model, ktorý Vás oslovil a vyberiete správne číslo. Objednaniu tak nestojí v ceste už absolútne nič. Zaplatiť môžete rovno alebo pri prevzatí od kuriéra, ktorý vám vašu objednávku doručí do 3 pracovných dní. Ak by vám zvolená obuv nesedela, vrátiť ju môžete bezplatne do 30 dní.

  Dámska obuv na teplé počasie

  Z našej ponuky si dokážete vybrať dámsku obuv takmer ku každému letnému outfitu. Na nosenie ku každodennému oblečeniu si môžete zvoliť textilné dámske šľapky vo veselých prevedeniach a farbách, ktoré sa hodia ako ku letným šatám, sukniam, šortkám a nohaviciam. Ako iná alternatíva sa núka voľba anatomických šľapiek, pre dámy, ktoré preferujú tento druh obuvi. Do práce alebo na letnú večernú prechádzku sa môžu hodiť aj sandále. Tie z našej ponuky sú vo viacerých prevedeniach. Od klasických nízkych, až po kožené a na vyššom podpätku.

  Samostatnou kategóriou sú papuče na dvor či na záhradu, ktoré taktiež v ponuke nášho e-shopu nechýbajú. Rovnako ako ostatné druhy, aj tieto sa vyznačujú kvalitným spracovaním a výbornou cenou.

  Anatomické dámske papuče

  Pre dámy, ktoré preferujú anatomicky tvarovanú obuv, máme v ponuke niekoľko modelov takýchto papúč. Navzájom sa rozlišujú farbou alebo počtom remienkov, ale všetky sú vystlané koženou vložkou pre príjemnejšie a pohodlnejšie nosenie.