Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske športové bundy

64 produktov
Zobrazené produkty 24 / 64 produktov

Ak by sme vám položili otázku: Aké vlastnosti má mať vaša nová dámska športová bunda, aká by bola odpoveď? Predpokladáme, že by sa na prvých miestach objavili vlastnosti ako pohodlná, dobre regulujúca telesnú teplotu, ľahká, moderná, elegantná, v súvislosti s konkrétnym využitím tiež nepremokavá, vetruvzdorná, vzdušná.

Všetky tieto vlastnosti môžete nájsť aj v produktoch z našej skutočne bohatej ponuky dámskych športových búnd. Veríme, že nájdete presne takú, akú hľadáte. Bez potreby robenia kompromisov medzi cenou a kvalitou. Overené značky ako CRIVIT či ESMARA sú zárukou vysokej kvality a e-shop LIDL zase zárukou výbornej ceny. Veď, nakoniec, presvedčte sa, milé dámy, samé.

Zimné bundy, lyžiarske bundy, moderné prešívané bundy, pohodlné fitnes a športové mikiny, funkčné bundy, krátke aj dlhé softšelové bundy aj trekingové bundy máme skladom pripravené k okamžitému odoslaniu na vami zvolenú adresu.

Aj športové bundy môžu byť elegantné a moderné

Áno, je to tak. Mnohé z nás si na výbere svojho nového kúska do šatníka dávajú skutočne záležať, aj keď sa jedná o športovú bundu. A prečo aj nie, keď je ich ponuka skutočne pestrá!? Dávno sú preč časy, keď sme museli robiť kompromisy v strihu, farbe, tvare, kvalite či cene. Dámske športové bundy sú jasným príkladom toho, ako je možné vymyslieť oblečenie, ktoré bude spĺňať účel, na ktorý je určené a zároveň bude maximálne trendy, elegantné a kvalitné.

Je normálne, že každému sa páči niečo iné a že každý preferuje iný štýl. Mať si ale možnosť vybrať podľa vlastného vkusu a počas celého roka je skutočne veľkou výhodou. A presne to umožňuje náš internetový obchod. „In“ sú napríklad prešívané bundy, ktoré ponúkame vo viacerých modeloch. Odporučiť môžeme aj dámsku prešívanú bundu ESMARA s ekologickou impregnáciou. Tento obľúbený model disponuje úpravou vrchného materiálu BIONIC-FINISH ECO, ktorá odpudzuje vodu. Bunda je zároveň vetruvzdorná, ľahká a príjemne hrejivá. Vďaka integrovanej kapucni vás nezaskočí ani náhla zmena počasia v podobe dažďových prehánok.

Výborné softšelové bundy - krátke aj dlhé

Softšelové bundy sú skutočne ideálnymi športovými bundami. Vyznačujú sa schopnosťou akumulácie tepla, odolnosťou voči vetru a výbornou priedušnosťou, vďaka ktorej môže vaše telo pohodlne dýchať. Dámy určite ocenia nielen klasické krátke, ale aj predĺžené modely, akým je napríklad dámska šoftelová bunda CRIVIT z trojvrstvového softšelového materiálu v rôznych farebných prevedeniach.