Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske tielka a body

36 produktov
Zobrazené produkty 24 / 36 produktov
Text And Image Section

Dámske tielko pre dokonalé pohodlie

Milé dámy, asi každá z vás vie, že základom celkového pohodlia je pohodlné oblečenie a v prvom rade pohodlná spodná bielizeň. Určite ste viaceré z vás niekedy mali oblečené krátke tielko, ktoré sa vám v kuse vyťahovalo, bolo vyrobené z nepríjemného materiálu alebo vás tlačilo a už ste sa nevedeli dočkať kedy sa prezlečiete do niečoho pohodlnejšieho. Neprežite už ani jeden deň v takomto nepohodlí a vyberte si z našej ponuky pohodlné tielka z príjemných a kvalitných materiálov.

Veľký výber dámskych tielok a body

Tielka môžu mať rôzne funkcie. Môžu byť spodnou bielizňou a pohodlným oblečením. Či už hľadáte tielko v uhladenom štýle, ktoré môžete nosiť ako top, alebo jednoducho také, ktoré si môžete obliecť ako domáce oblečenie, najlepšie tielka pre ženy sú tie, v ktorých sa budete cítiť najpohodlnejšie.

Lidl online shop ponúka tielka a body skutočne pre potreby každej dámy. Rôzne situácie a aktivity si vyžadujú voľbu rôznych druhov tielok. Pri športových aktivitách zvolíme iný typ tielka ako pri slávnostnej večeri a rovnako aj iný typ tielka v lete a iný v zime. Pri ich výbere zväčša treba zohľadniť niekoľko prvkov, ktoré vám daný výber uľahčia.

Text And Image Section
  • Materiál: Z akého materiálu sú tielko alebo body vyrobené do značnej miery ovplyvní to, nakoľko budú pohodlné, ako aj ich funkciu. Tielka z prírodných materiálov ako je bavlna sú pre pokožku veľmi príjemne a pohodlné. Kvôli lepšej priliehavosti k telu a stálosti tvaru sa k bavlne zvykne v menšom množstve pridávať aj umelý materiál ako je napríklad elastan. Bavlnené dámske tielka sú vhodné na každodenné nosenie aj pre dámy, ktorým umelé materiály na pokožke predstavujú problém. Druhou voľbou sú tielka vyrobené z umelých materiálov ako sú polyamid a elastan, ktoré zabezpečia úplnú priľnavosť k pokožke, dobrú priedušnosť, príjemnú mäkkosť a pohodlie pri nosení.
  • Strih: Voľba strihu tielka a body záleží od typu dámskej postavy, osobnej preferencie a funkcie, ktorú má tielko zastávať. Dostupné sú tak tielka so širšími ramienkami, špagetovými ramienkami, body s dlhým rukávom, voľnejšie aj úplne priľnavé tielka.
  • Veľkosť: tielka a body by ste mali voliť podľa veľkosti, ktorú bežne nosíte. Ak si ale nie ste istá, správnu veľkosť môžete určiť pomocou krajčírskeho metra a našej interaktívnej veľkostnej tabuľky. Po zadaní niekoľkých parametrov sa rýchlo dopracujete k správnej veľkosti. Ale nemusíte sa obávať, ak by vám aj tak zvolená veľkosť nevyhovovala, vašu objednávku nám môžete do 30 dní zdarma vrátiť. V našej ponuke nájdete aj dámske tielka vo veľkých veľkostiach.
Text And Image Section
  • Farba: tielka a body v našej ponuke sú dostupné v rôznych farbách. Tielka vo farbách ako biela, čierna a sivá patria k základným kúskom a hodia sa pod oblečenie rovnakých farieb. Body a tielka v béžovej farbe sú vhodné pod oblečenie rôznych farieb a pod priesvitné oblečenie nakoľko splývajú s farbou pokožky a nevyčnievajú pod oblečením. Tielka rôznych farieb, môžete taktiež zvoliť ako spodnú bielizeň, domáce oblečenie či vychádzkové oblečenie počas teplejších dní.
  • Funkcia: funkcia tielok a body ako spodnej bielizne je mnohonásobná. Klasické tielka na bežné nosenie v prvom rade poskytujú dodatočnú oporu a zohrejú. Špeciálne tielka slúžia napríklad na športové aktivity, zväčša sú vyrobené z pevnejších funkčných materiálov, ktoré odpudzujú vlhkosť z pokožky. Formujúce tielka a body sú ešte pevnejšie a sú vhodné ako základná vrstva pri špeciálnych príležitostiach, pod obtiahnuté šaty či dámske nohavice. Pre vznešenejší vzhľad sú dostupné aj tielka s čipkou.

Neváhajte a vyberte si tielko a body z ponuky Lidl online shopu na každú príležitosť. Môžete si dopriať viac, keďže sú všetky za super ceny. Nie je to však na úkor kvality. Tá je pre nás veľmi dôležitá, ako aj fakt, že vám chceme dopriať, aby ste si vašu voľbu užívali dlhé obdobie. Pre ešte pohodlnejší a cenovo dostupnejší nákup sú mimoriadne obľúbené aj viackusové balenia tielok v rôznych farbách. Pohodlne sa usaďte, jednoducho objednajte a už iba počkajte, kým vám nezavolá kuriér s vaším balíkom.