Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detská obuv

84 produktov
Zobrazené produkty 24 / 84 produktov
Text And Image Section

Patríte medzi tých rodičov, ktorí si myslia, že kupovať deťom značkovú obuv je zbytočné, pretože im noha rastie príliš rýchlo? Veď značková znamená drahá, však? V našom online shope to neplatí! Nemusíte sa vo svojom výbere obmedzovať. Značkovú detskú obuv PEPPERTS či LUPILU získate za ceny, ktoré sa vám budú páčiť.

Súčasťou detskej nízkej obuvi a tenisiek sú napríklad u detí veľmi obľúbené svietiace či blikajúce tenisky pre dievčatá aj chlapcov. Desiatky rôznych modelov chlapčenských a dievčenských čižiem a topánok vhodných na zimu či prechodné obdobie nájdete v podkategórii detské čižmy. Detská domáca obuv je jednou z tých podkategórií, ktorej produkty sú aktuálne počas celého roka. Detské papuče rôznych tvarov a rôzneho vyhotovenia sa vyznačujú viacerými spoločnými vlastnosťami – sú pohodlné, bezpečné a pre dieťa veľmi atraktívne.

Výhodou tiež je, že detskú obuv máme aj pre skutočne maličké nožičky vašich ratolestí. Niektoré modely začínajú už od veľkosti č. 20. Aj veľkosť je jeden z parametrov, podľa ktorého si veľmi rýchlo dokážete vyfiltrovať produkty, ktoré sú pre vás zaujímavé.

Hľadáte detskú obuv za ešte výhodnejšie ceny? Odporúčame kliknúť na záložku označenú ako Zľavy v ľavej časti vašej obrazovky pri možnostiach pre filtre.

Text And Image Section

Technológia Air & Fresh

Chlapčenské aj dievčenské čižmy s technológiou Air & Fresh zabezpečujú chodidlu vždy perfektné vetranie, čo pozitívne pôsobí na hygienu aj pohodlie detského chodidla. Patentovaný vetrací otvor zaručuje počas nosenia optimálne vetranie a príjemný komfort. Vlhkosť je vďaka tejto patentovanej technológii efektívne odvádzaná z obuvi smerom von.

Priedušnosť, vodotesnosť a vetruvzdornosť zabezpečí vybraným modelom detských čižiem technológia Air & Fresh v kombinácii s kvalitným zvrškom so zapracovanou TEX – membránou. Vďaka odolnej podrážke sa do topánky okrem vody nedostane ani piesok či špina.

Prečo je výber správnej obuvi tak dôležitý

Detské nôžky sa stále vyvíjajú, čo znamená, že zle sediaca alebo nepohodlná obuv môže spôsobiť ich nesprávny vývin. Deti sú navyše aktívne a potrebujú topánky, ktoré s nimi dokážu držať krok.

Preto je dôležité investovať do kvalitných detských topánok, ktoré sú určené práve pre detské nôžky, ktoré im nielenže poskytnú potrebnú podporu a pohodlie, ale tiež pomôžu predchádzať zraneniam a podporia zdravý vývoj chodidiel.

Detská obuv do vody je ideálna na letné dobrodružstvá

Ak radi trávite čas na kúpaliskách či plážach určite uvažujete nad zabezpečením vhodnej detskej obuvi do vody, ktorá je ako stvorená na vodné aktivity. Či už vaše dieťa miluje čľapkanie sa v bazéne alebo spoznávanie pláží, detské sandále do vody sú skvelou voľbou ako pre menšie tak i pre väčšie deti.

Sandále na kúpanie sa ľahko obúvajú a vyzúvajú, sú pohodlné, ľahké a rýchlo schnú a preto sú dobrou voľbou aj do záhrady či na voľný čas, počas teplých dní.

Text And Image Section

Detské tenisky ako perfektná obuv na každý deň

Čo sa týka obuvi vhodnej na každodenné nosenie, detské tenisky sú takpovediac nevyhnutnosťou. V našej Lidl ponuke nájdete pohodlné a všestranné tenisky pre dievčatá aj chlapcov, ktorú sú k dispozícii v širokej škále štýlov a farieb. Či už vaše dieťa uprednostňuje jednofarebné tenisky alebo skôr farebnejšie a odvážnejšie modely, z našej ponuky si určite vyberie.

Mimoriadne obľúbené u detí sú praktické tenisky na suchý zips, ktoré im umožňujú rýchle obutie a vyzutie a tým pádom viac času na hru. Okrem toho, veľmi žiadané sú aj blikajúce detské tenisky. Tieto topánky s blikajúcim efektom sú nielen štýlové, ale sa aj rozžiaria pri každom kroku, vďaka čomu sú ideálnou zábavkou na večerné prechádzky.

Detské čižmy udržiavajú nohy v suchu a teple

Keď sa počasie vonku zmení na chladné a vlhké, je dôležité mať po ruke kvalitné detské čižmy, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržali nohy v teple a suchu aj v tých najdrsnejších zimných podmienkach. Od detských čižiem na zimu, zateplených gumákov až po detské snehule v Lidl online shope je veľa možností.

Na upršané dni a na hru vonku sú skvelou voľbou detské čižmy do dažďa. Takzvané gumáky, sú vyrobené z vodoodolných materiálov a poskytujú vynikajúcu trakciu na klzkom povrchu. Z hľadiska bezpečnosti sú pre deti určite vhodné detské gumáky s reflexnými prvkami. Tieto topánky sú nielen odolné a nepremokavé, ale majú aj reflexné pásy, vďaka ktorým bude vaše dieťa viditeľné aj pri slabom osvetlení.

Text And Image Section

Pre zasnežené dni sú pre deti nevyhnutnosťou detské snehule, ktoré sú dobre zateplené a majú pevnú podrážku, ktorá poskytuje trakciu na snehu.

Detské papuče na doma i do škôlky

Bez ohľadu na to, či je vaše dieťa doma či v škôlke pravdepodobne bude potrebovať papuče - útulnú a pohodlnú interiérovú obuv. Detské papučky sú navrhnuté tak, aby udržovali chodidlá v teple a pohodlí a zároveň im poskytovali potrebnú podporu.

V našom Lidl sortimente nájdete rôzne modely papučiek v zábavných prevedeniach, takže si vaše dieťa určite nájde pár, ktorý sa mu bude páčiť.

Detská obuv z Lidl online shopu

Výber správnej obuvi pre dieťa je dôležitý pre jeho pohodlie a správny vývin. Od detských tenisiek až po čižmy, v Lidl sortimente máte k dispozícii množstvo možností pre každú sezónu, v rôznych štýloch a pre rôzne detské potreby. Tak smelo do toho a investujte do kvalitných topánok pre vášho drobca a ich nôžky (a vaša peňaženka) sa vám poďakujú!