Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detské sandále

13 produktov
  Zobrazené produkty 13 / 13 produktov

  Aj detské sandále môžu byť zároveň kvalitné, moderné a za výbornú cenu. Presne také nájdete v našej ponuke. Rôzne veľkosti od 24 až po 37 a množstvo farebných variantov aj strihov od zákazníkmi overených výrobcov LUPILU či PEPPERTS je zárukou, že ani pri nákupe detských sandál v našom e-shope nemusíte robiť kompromis medzi kvalitou a cenou.

  Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby a rýchle dodanie priamo k vám domov.

  Pre dievčatá ružové, pre chlapcov modré? Nie, nemusíte sa obmedzovať. Vyberajte sandále podľa svojich predstáv!

  Bez ohľadu na to, či patríte medzi rodičov, ktorí pri oblečení či obuvi pre svoje deti preferujú tradičné farby – modrú pre chlapca a ružovú pre dievča, alebo radi nakupujete veci v rôznych farbách, u nás si vyberiete. Sme totiž presvedčení, že mať možnosť výberu je dôležité. Aj preto sme do našej bohatej ponuky detských sandál zaradili sandále v rôznych farebných kombináciách.

  Pri dievčenských sandáloch prevláda okrem rôznych odtieňov ružovej aj zlatá, strieborná, fialová či oranžová farba. Mimoriadne obľúbené sú však aj sandále s rôznymi vzormi, ako napríklad leopardím či kvetovaným vzorom.

  Základ chlapčenských sandálov tvorí najčastejšie tmavšia farba – modrá, šedá či čierna, ktorú výrobcovia radi kombinujú so žltou, červenou či zelenou farbou.

  Sandále s patentovanou technológiou Air & Fresh zabezpečia detskému chodidlu perfektné vetranie

  Vybrané modely detských sandál z našej ponuky sú vybavené patentovanou technológiou Air & Fresh. Tá spočíva v tom, že poskytuje chodidlu vysoký stupeň pohodlia a hygienickej bezpečnosti vďaka jeho výbornému vetraniu a mimoriadne efektívnej cirkulácii vzduchu, kedy je vlhkosť z chodila odvádzaná smerom von.

  Technológia Air & Fresh nie je však ani zďaleka využívaná len v modeloch detských sandál. Práve naopak, jej skvelé vlastnosti dokazuje aj aplikácia do iných druhov detskej, pánskej či dámskej obuvi.