Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detský svet

2055 produktov
Zobrazené produkty 1224 / 2055 produktov
Text And Image Section

Všetko, čo potrebujete pre deti

Čo si predstavíte, keď niekto povie, že nakupuje v detskom svete LIDL? My v tom máme jasno. Pre nás detský svet znamená kompletnú a komplexnú výbavu pre deti, v ktorej nesmie chýbať detské oblečenie, detské topánky, hračky, zariadenie do detských a študentských izieb ani výbavička pre najmenšie deťúrence. Okrem toho ani poučné a rozprávkové knihy pre školákov aj škôlkarov. A presne to nájdete v našom bohatom sortimente kategórie detský svet.

Značky ako záruka kvality detského oblečenia aj detskej obuvi

V našich kamenných predajniach LIDL ste si obľúbili značky ako LUPILU, CRIVIT, PEPPERTS a mnohé ďalšie kvôli ich vysokej kvalite a výbornej cene. Priestorové kapacity predajní však neumožňujú mať v regáloch k dispozícii celý sortiment týchto produktov. To sa ale netýka nášho online shopu. V ňom nájdete počas celého roka sezónny aj celoročný tovar. Vďaka tomu nakúpite detskú obuv a detské oblečenie pre chlapcov aj dievčatá i oblečenie pre bábätká hocikedy, keď si zapnete váš mobil, počítač či tablet.

Vďaka dostatočným skladovým zásobám sa nemusíte obávať, že vami hľadané chlapčenské tepláky, nohavice či tričká, dievčenské ponožky, legíny či rifle, detské šaty, čiapky či pyžamá budú vypredané.

Text And Image Section

Rôznorodý detský svet

Deti obrátia váš domov a svet hore nohami. Postupne budete potrebovať omnoho viac vecí, ktoré ste predtým nepotrebovali, avšak v Lidl online shope nájdete všetko: od počiatočnej výbavy pre bábätká, cez kočík, sedačku na bicykel až po prvé drevené stavebnice. V LIDL si všetko môžete kedykoľvek objednať online. Je to praktické, pretože vám zostane viac času na rodinu!

Všetko pre vaše bábätko

Začínate so