Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenská športová móda (7-12 r.)

33 produktov
Zobrazené produkty 24 / 33 produktov

Chcete aj vy podporiť vaše dievča v športových výkonoch? V tom prípade by sa vám mohlo zísť športové oblečenie a športové doplnky pre dievčatá od 7 d 12 rokov z našej ponuky. Vyberte mu pohodlné športové tričká, cyklistické šortky, veselé plavky, či lyžiarske a snowboardové okuliare. Všetky za výborné ceny a vo vynikajúcej kvalite.

Dievčenské plavky nie iba na leto

Počas leta sú plavky pre väčšinu z nás kúskami oblečenia, ktoré jednoducho musí byť. Tak je to samozrejme aj v prípade dievčeniec. Počas dovoleniek najviac času trávia práve v tomto druhu outfitu a na letnú sezónu ich potrebujú viacero kusov. Predovšetkým kvôli tomu, aby sa mohli prezliecť keď vyjdú z vody, aby z mokrých plaviek neprechladli.

A nie iba cez leto. Nosenie plaviek sa týka celého roka, aj keď je vonku zima. Ak vaše dievčatko navštevuje plavecký krúžok, chodievate radi do zatvorených častí aquaparkov počas chladnejších dní, alebo plánujete exotickú destináciu počas zimných prázdnin, navrhujeme vám pozrieť si ponuku dievčenských plaviek z našej ponuky. Na výber sú rôzne farby a rôzne druhy plaviek: jednodielne, bikiny, či tankiny. Pri všetkých platí pravidlo, že kvalita vysoko presahuje ich cenu, ktorá je bezkonkurenčná.

Dievčenské športové tričká Puma

Aj keď sme pyšní na naše vlastné značky, ako napríklad značku detského oblečenia PEPPERTS®, sme radi, že vám v našom online obchode môžeme ponúknuť aj iné známe športové značky za výbornú cenu. V kategórii športových tričiek pre dievčatá tak nájdete aj tričká značky PUMA, ktoré sa taktiež vyznačujú svojou kvalitou zo 100% bavlny a sú dostupné vo viacerých veľkostiach a farbách. Vášmu dievčaťu bude v nich pohodlne nie iba pri športe ale aj počas bežných aktivít.