Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské bundy (2 – 6 rokov)

18 produktov
  Zobrazené produkty 18 / 18 produktov

  Bundy na prechodné obdobie sú v našich končinách kúskom oblečenia, ktorý predpokladáme, že má vo svojom šatníku každý. Od najmenších detičiek po tých najstarších. Prechodné obdobia na jar a jeseň sa vyznačujú nestálym počasím a teplotami, ktoré nevyžadujú zimné oblečenie, ale zároveň ešte nie sú také vysoké, že si môžeme dovoliť chodiť bez hornej vrstvy.

  Keďže sú malé dievčatá pohybovo aktívne, pri výbere bundy pre nich je dôležité dávať pozor na to, aby ich neobmedzovala v pohybe a aby bola vhodná aj do nepriaznivejších poveternostných podmienok. Ako veľký bonus je aj jej príjemný vzhľad, aby si ju mladé slečny vedeli pekne zladiť s ostatnými časťami oblečenia a aby ich tak ešte viac potešila.

  Bundy v našej ponuke sú z kvalitných materiálov a kúpiť si ich môžete za veľmi priaznivé ceny. To je veľkou výhodou predovšetkým pri detičkách, ktoré rýchlo rastú a oblečenie im zväčša sedí iba počas jednej, prípadne dvoch, sezón.

  Dievčenská bunda Biker pre štýlové slečny

  Ak hľadáte štýlovú jednofarebnú bundu pre vaše dievča, možno by vás mohli zaujať naše Biker bundy. Dostupné sú v dvoch farbách - v svetloružovej a čiernej a vyrobené sú z príjemne mäkkej umelej kožušiny. Oba modely sú moderne prešité s praktickými bočnými vreckami. Ružová sa vyznačuje ležérnou prednou časťou s asymetrickým strihom a čierna má ako svoju súčasť aj kontrastnú kapucňu, ktorá môže byť veľmi užitočným doplnkom počas prechodného obdobia. Vďaka svojmu vzhľadu sú vhodným oblečením ako na každodenné tak aj na špeciálne príležitosti.

  Dievčenské nepremokavé bundy s potlačou obľúbených kreslených postavičiek

  Počas chladnejších dní je dôležité, aby vaše dievčatko zostalo v suchu a teple. Preto sú dobrou voľbou nepremokavé bundy. Aby sme chmúrne a upršané dni dievčatkám trochu spestrili, v našom sortimente nájdete krásne nepremokavé bundy s potlačou ich obľúbených kreslených hrdiniek Skye z Labkovej patroly, či Prasiatko Peppa. Oba modely sú doladené ekologicky nezávadnou impregnáciou, sú vetruvzdorné a vyrobené sú z vodu odpudzujúceho vrchného materiálu vďaka úprave BIONIC-FINISH® ECO. Obsahujú trojdielnu kapucňu a súvislý zips s chráničom brady, elastickú lemovaciu pásku na leme kapucne, rukávov a na spodnej časti, aby zabránili vetru a dažďu prenikať pod bundu a kvôli bezpečnosti aj reflexné pásy na leme rukávov.