Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské nohavice a legíny (2 – 6 rokov)

52 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 52 produktov

  Prečo deti milujú elastické nohavice a legíny? Je viacero dôvodov a jeden z nich je ten, že sú praktické. Deti si ich ľahko navlečú a môžu bežať ku hre. Legíny sú pre dievčatá jeden z top módnych kúskov. Sú krásne a pohodlné. Vybrať si môžu z viacerých vzorov a dostupné sú tiež v rozličných dĺžkach: ako šortky, capri legíny či štandardné dlhé legíny.

  Nohavice na voľný čas, do školy a na špeciálne príležitosti

  Dievčatá sa zvyknú viacej parádiť ako chlapci, ale aj napriek tomu by oblečenie, ktoré nosia, malo byť najmä pohodlné. Tak, aby im neprekážalo pri každodenných aktivitách, hre či bežnom pohybe. Nohavice a legíny sú zväčša základ, ku ktorému kombinujeme zvyšok outfitu. Ak vaše dievča rado nosí vzorované tričká či košele, ku nim si môžete z našej ponuky vybrať jednofarebné legíny, capri legíny či šortky. V našej ponuke nájdete aj viackusové balenia, ktoré okrem jednofarebných legín obsahujú aj vzorované, ktoré vaše dievča môže kombinovať s jednofarebným alebo nejakým menej výrazným tričkom. Z viackusových balení si vaša slečna môže vybrať aj niektoré s jej obľúbenou kreslenou postavičkou ako sú Minnie Mouse, Peppa Pig, Hello Kitty či Skye z Labkovej patroly. Všetky nohavice, legíny a šortky v našom internetovom obchode sú vyrobené buď zo 100% bavlny, bio bavlny alebo obsahujú veľký podiel bavlny. Vďaka tomu sú veľmi pohodlné, príjemné a sú vhodné na celodenné nosenie. A na to všetko, ešte ako bonus je ich skvelá cena.

  Leto, pláž a slnečné lúče

  Keď v lete vykukne slnko, všetky deti chcú ísť von do prírody a na plávanie! Podporte túžbu vašich detí pohybovať sa pomocou šortiek všelijakých farieb a tvarov. Nohavice a legíny sa dajú pekne kombinovať a cez leto poslúžia zväčša keď sa vonku trochu ochladí. Ale keď teploty stúpnu, ideálnou voľbou sú šortky a capri legíny. V týchto kúskoch sa vaše deti budú môcť hýbať neobmedzene a dokonca si s nimi budete môcť vyraziť aj na túry. Pokiaľ ide o pláž, kúpacie šortky sú nevyhnutnosťou. Keďže sú pohodlné, deti si môžu pod nich rovno obliecť plavky a budú rýchlejšie pripravené na kúpanie.