Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské pyžamá (2 – 6 rokov)

16 produktov
  Zobrazené produkty 16 / 16 produktov

  Pre pohodlný a nerušený spánok detičiek je veľmi dôležité aj to, v čom idú do postele. V závislosti od sezóny, buď dlhé alebo krátke pyžamo, by dieťa nemalo obmedzovať v pohybe, malo by byť čím jednoduchšieho strihu, bez zbytočných nášiviek a prehybov, aby detičky netlačilo. Dôležitý je aj samotný materiál, z ktorého je pyžamo vyrobené, aby sa dieťatko nadmerne nepotilo a aby mu materiál nedráždil pokožku. Kvôli tomu sú pyžamá v našej ponuke vyrobené z bavlny, ktorá je príjemná k pokožke, vzdušná, ľahko sa udržiava a neobmedzuje deti v pohybe.

  Naše pyžamá spĺňajú prísne kritériá kvality ako STANDARD 100, OEKO-TEX®, ktorý je svetovo najznámejšia nezávislá certifikácia všetkých druhov textilných a kožených výrobkov, ktoré boli testované na škodlivé látky - od prvého štádia, priadze a výroby textílií až po konečné výrobky, pripravené na použitie. Tento štítok potvrdzuje, že textilný alebo kožený výrobok bol testovaný na viac ako 300 škodlivých látok.

  Dievčenské pyžamá s kreslenými postavičkami

  V našej ponuke si vyberiete pyžamá nielen kvalitné, pohodlné a za výbornú cenu, ale aj s krásnymi motívmi, ktoré potešia vaše dievča. Podľa toho čo má vaša malá slečna rada si môžete vybrať pyžamo s motívom Ľadového kráľovstva, Skye z Labkovej patroly, Peppa prasiatka, Toma a Jerryho, či pyžamo s nejakým iným tematickým motívom.

  Ako si vybrať správnu veľkosť

  Všetko naše oblečenie je označované štandardnými veľkosťami, ale uvedomujeme si, že pri deťoch tieto veľkosti môžu byť zradné, keďže sú uvádzané v spojitosti s vekom dieťaťa. Väčšine detí, tieto veľkosti sedia, ale samozrejme, každé dieťa je iné a štandardná veľkosť na jeho vek mu nemusí úplne sedieť. Preto sme pre vás pripravili výbornú pomôcku Lidl Online Veľkostnú tabuľku, ktorá vám pomôže vybrať správnu veľkosť oblečenia podľa skutočných mier dieťaťa.