Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské šaty a sukne (2 – 6 rokov)

22 produktov
  Zobrazené produkty 22 / 22 produktov

  Ktoré dievča by nemalo rado šaty? Už odmalička si ich s radosťou obliekajú, točia sa v nich a cítia sa v nich ako princezné. Šaty a sukne im jednoducho robia radosť. Ak aj vy chcete potešiť vaše dievčatko alebo aj ak vyberáte darček pre nejakú inú malú slečnu, z našej ponuky si vyberiete. V ponuke máme pohodlné a kvalitné modely za skvelé ceny. Preverte prečo toľko rodín rado nakupuje oblečenie pre svoje deti práve v LIDL a online na Lidl.sk.

  Kvalitné a pohodlné oblečenie na každý deň

  Aj keď sa dievčatá rady podobajú princeznám, v šatách skutočných princezien, ktoré poznajú z rozprávok, by sa sotva cítili pohodlne a z ďaleka by v nich nemohli vykonávať toľko aktivít a hier. Na každý deň dievčatá potrebujú šaty a sukne, ktoré sa im a ich aktivitám behom dňa budú prispôsobovať a nebudú ich obmedzovať. Práve také detské oblečenie sa nachádza v našej ponuke. Pohodlné, ktoré vaše dievčatá nebude v ničom brzdiť a umožní im neobmedzený pohyb. Zároveň kvalitné, vyrobené z neškodných materiálov - zväčša z bavlny, ktorá je pre detskú pokožku jeden z najlepších materiálov. Oblečenie v našej ponuke je tiež veľmi odolné a tak sa nemusíte obávať, že sa po určitom čase obnosí a vyťahá. Dokonca, s ohľadom na jeho kvalitu, je často oblečením, ktoré sa dedí od starších súrodencov k mladším. Vzory na týchto kúskoch sú pekné, moderné a dievčatká ich majú rady.

  Bezpečný nákup na Lidl.sk

  Nákup cez Lidl.sk sa oplatí. Všetky produkty, ktoré máme skladom, odošleme ihneď po zadaní vašej objednávky. Váš nákup tak môžete mať u vás doma už do 3 pracovných dní. Doručíme vám ho kuriérom a ak vaša objednávka presahuje 50 € za doručenie na vami zvolenú adresu neplatíte. Pohodlne si môžete vybrať oblečenie pre celú vašu rodinu, bez návštevy predajne. Správnu veľkosť si jednoducho môžete zvoliť pomocou Lidl online veľkostnej tabuľky. A ak sa aj stane, že napriek tomuto skvelému pomocníkovi nejaký kúsok oblečenia nesadne, aj dievčenské šaty a sukne môžete vrátiť zadarmo až do 30 dní. Veľké množstvo rodín na Slovensku nakupuje svoje oblečenie práve cez Lidl.sk kvôli možnosti bezpečného a praktického online nákupu kvalitných výrobkov za skvelé ceny.