Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské svetre a mikiny (2 – 6 rokov)

7 produktov
  Zobrazené produkty 7 / 7 produktov

  Každá mladá slečna by mala mať vo svojom šatníku sveter, ktorý je veľmi praktickým kúskom oblečenia a možné ho je využiť pri mnohých príležitostiach. V závislosti od štýlu a farby sa hodí na bežné každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Tým, že sú dievčenské svetre väčšinou z tenších materiálov a nezaberajú tak veľa miesta, sú dobrou voľbou aj ako rezervné oblečenie na jarné či letné dni, v prípade, že sa vonku ochladí. Zároveň sa hodí aj ku šatám pri slávnostnejších príležitostiach ako sú svadby, rôzne oslavy či návšteva kostola.

  Pohodlné a praktické dievčenské svetre

  Dievčenské svetre sú praktické aj z toho dôvodu, že sa zapínajú na gombíky a dievčatá si ich tak nemusia preťahovať cez hlavu a ničiť si tým účes. Zároveň ho môžu nosiť aj bez zapínania alebo si zapnúť iba niekoľko gombíkov s ohľadom na to, pri akej príležitosti ho nosia alebo aké je vonku počasie. Aby sa dievčatám svetre príjemne nosili, veľmi dôležité je aj to, z akého sú materiálu a či je zvolená správna veľkosť. Lidl veľkostná tabuľka je veľkým pomocníkom pri voľbe správnej veľkosti a ak poznáte miery dieťaťa, pre ktoré oblečenie kupujete, veľmi ľahko sa dozviete akú veľkosť máte zvoliť.

  Čo sa týka materiálu, z ktorého je sveter vyrobený, dôležité je, aby dievčatko nesťahoval, aby sa v ňom nadbytočne nepotili, aby bol čím prírodnejší a zdraviu neškodný. Svetre z našej ponuky sú zo 100% prírodnej pravej bavlny. Tým spĺňajú všetky dôležité vyššie spomenuté kritériá a vášmu dievčatku zabezpečia bezstarostné a pohodlné nosenie pri akejkoľvek príležitosti.

  Pohodlný nákup na Lidl.sk

  Ak zvolíte sveter z našej ponuky, okrem kvalitného kúska za výbornú cenu získate rovno aj niekoľko ďalších výhod. Produkty skladom odosielame ihneď kuriérom a tak ich doma budete mať už do 3 pracovných dní. Ak by sveter dievčatku predsa nesadol, môžete ho vrátiť bezplatne až do 30 dní. V prípade, že celá vaša objednávka presiahne hodnotu 50€, doručenie budete mať zdarma a to všetko prostredníctvom bezpečného nákupu na Lidl.sk.