Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské svetre a mikiny (7 – 12 rokov)

14 produktov
  Zobrazené produkty 14 / 14 produktov

  Každá mladá slečna by vo svojom šatníku mala mať aspoň jeden sveter alebo kardigán. Ich výhodou je, že sa dajú kombinovať aj na bežné nosenie do školy alebo na návštevu a zároveň aj na sviatočnejšiu príležitosť ako je svadobná hostina, školské vystúpenie alebo návšteva kostola. Svetre s gombíkmi sú praktické z toho dôvodu, že nie sú veľmi hrubé a tak sa hodia aj ako rezervné oblečenie v prípade, že sa vonku ochladí. Zároveň sa kvôli gombíkom dajú ľahko navliecť a vyzliecť, bez toho aby si dievčatko poškodilo účes, možno ich nosiť úplne uzavreté alebo rozopnuté, podľa toho, aký má dievčatko zvyšok outfitu. Zvyknú byť jednofarebné a tak sú možnosti na ich kombinovanie takmer neobmedzené. V našej ponuke sú uvedené svetre v špičkovej kvalite zo 100% bavlny, kvôli čomu sú príjemné na nosenie, bez toho, aby mladú slečnu čo i len trochu tlačili či dráždili jej jemnú pokožku. Vybrať si môžete farebné prevedenie, ktoré sa najviac hodí ku štýlu mladej slečny. Bonusom sú naozaj skvelé ceny, ktoré umožňujú takmer každému dopriať si skutočnú kvalitu.

  Starostlivosť o svetre

  Aby si sveter udržal čím dlhšie pekný vzhľad, potrebné je dodržiavať odporúčania na návode a uvedeným spôsobom sa o neho starať. Napríklad dievčenský bavlnený kardigán z našej ponuky je vhodný na pranie v pračke na stanovenom programe. Ideálne s bielizňou podobných farieb, aby sa nezafarbil, prípadne, aby on nezafarbil ostatné oblečenie. Ak ho periete ručne, dôležité je jemne s nim zaobchádzať a zbytočne ho nenaťahovať, aby sa predišlo jeho natiahnutiu. Po vypraní je dobre sveter iba jemne ponaťahovať, aby sa mu upravil tvar a sušiť by sa mal vo vodorovnej polohe, v akej by sa mal aj skladovať. Svetre a kardigány nie je vhodné držať na vešiaku v skrini, lebo sa pod vplyvom vlastnej váhy môžu zbytočne ponaťahovať a zmeniť svoj tvar. Ideálne je prať ich čím menej, aby sa predišlo skoršiemu opotrebovaniu a namiesto toho je možné nechať ich vyvetrať.

  Svetre špičkovej kvality

  Aby sa vám sveter a kardigán dobre a pohodlne nosili a dlho vydržali, mali by byť z kvalitných materiálov a kvalitne spracované. Výrobky v našej ponuke sú vyrobené z pravej bavlny, ktorá je príjemná ku pokožke a umožňuje jej dýchať. Sú bez škodlivých materiálov a materiálov, ktoré dráždia pokožku a zároveň sú kvalitne spracované systémom Fully-fashioned na rukávoch a výstrihu, čo zabezpečuje, že sa budú na tele pekne vynímať.