Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Do vody

69 produktov
Zobrazené produkty 24 / 69 produktov
Text And Image Section

Aké by to bolo leto bez vodných radovánok? Ak aj vy patríte medzi milovníkov vody a vodných športov, určite vás poteší ponuka pomôcok do vody. Bez ohľadu na to, či preferujete more, či jazero, či bazény so sladkou vodou, nafukovačky, šnorchle, potápačské i plavecké okuliare, plutvy, šmýkačky do vody, ale aj detské nafukovacie bazény či plávacie kolesá sa vám určite zídu.

Samozrejmosťou je celosezónna dostupnosť väčšiny z nich, dostatočné skladové zásoby a rýchle dodanie priamo k vám domov.

Nafukovačky s mnohými skvelými vzormi

Len máloktoré dieťa, ale aj hravý dospelý, si dokážu predstaviť leto bez nafukovačky. Časy, kedy mal rovnaký typ nafukovačky každý druhý dovolenkár sú už dávno preč a výrobcovia sa predháňajú v tom, ktorý vymyslí a dodá na trh zaujímavejší tvar, vzor či dizajn nafukovačky.

Aj v našom e-shope máte skutočne bohatý výber. Medzi najobľúbenejšie patria nepochybne nafukovačky v tvaroch rôznych zvieratiek – labute, plameniaka, či papagája, svetoznámych rozprávkových postavičiek, akými sú napríklad Mimoni či hrdinovia Avengers, ale aj vozidiel – loďky, autíčka či lietadla.

Text And Image Section

Potápanie v mori aj v jazere

Potápanie a šnorchlovanie je jednou z najobľúbenejších činností najmä dovolenkovania pri mori, zaujímavé podvodné divadlo je však možné objaviť aj v našich jazerách. Ak ste ešte náhodou neobjavili čaro potápania, je najvyšší čas. Bez vhodnej výbavy to však nepôjde. Základom je maska a šnorchel, ak si ale zadovážite aj plutvy, s menšou námahou a za rovnaký čas preplávate podstatne väčší úsek. A o to predsa v potápaní ide. Preskúmať toho čo najviac a v prípade, že vás na dne niečo zaujme, dostať sa k tomu čo najrýchlejšie.

Z nášho sortimentu pomôcok na vodné športy si určite vyberiete. Odporučiť môžeme napríklad profesionálnu súpravu na potápanie a šnorchlovanie značky CRIVIT, ktorá obsahuje masku, šnorchel s integrovanou píšťalkou a Jet-Fin plutvy.

Maska s dvomi sklami zaručuje vysokú bezpečnosť proti prasknutiu a široké zorné pole. Skvelý komfort pri nosení a optimálna priľnavosť je zabezpečená vďaka mimoriadne mäkkej dvojitej tesniacej hrane. Teleso masky a tvárový uzáver sú vyrobené z veľmi kvalitného a antialergického tekutého silikónu.

Náustok šnorchla je anatomicky tvarovaný a vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý nezaťažuje čeľusť. Vniknutiu striekajúcej vody zabraňuje patentovaný systém „Dry Top“, ktorý zároveň automaticky uzatvára šnorchel pri ponorení do vody.

Vodná zábava pre deti: doplnky na vodné športy pre najmenších

Deti milujú čľapkanie sa v bazéne a hry vo vode. S bazénikom, ktorý je vhodný pre deti, sa aj malá záhrada stane príjemnou oázou na kúpanie. Ak vlastníte skutočný bazén, môžete ho vizuálne vylepšiť pomocou odolných gumených hračiek vyrobených z vinylu – a dopriať vašim deťom ďalšiu radosť. Nafukovacie kolesá, nafukovacie matrace a gumené ostrovčeky sú však tiež vítanými hračkami do bazéna.

Text And Image Section

Paddleboard: Trend pre všetkých milovníkov vody

Relaxujte na vode niekoľko hodín. Pohybujte sa a užívajte si prírodu okolo vás. To je možné aj pomocou paddleboardu. Jazda na paddleboarde vyžaduje neustále napätie v trupových svaloch. Preto majú vodné športy veľký efekt, no zároveň sú aj veľkou zábavou. Cvičia sa nohy a stred tela, trénuje sa zmysel pre rovnováhu – a ruky sú namáhané pádlovaním. iSUP (nafukovacie paddleboardy) sú naplnené vzduchom, a preto sú obzvlášť ľahké a ľahko sa prepravujú. Stand Up Paddleboardy v prevedení tvrdej dosky vyžadujú viac úložného priestoru, ale sú obzvlášť odolné.

Poďme na pláž: plážové doplnky a plážové deky

Každý rád spomína na krásne chvíle na pláži. Pri správnom vybavení nič nestojí v ceste ničím nerušenej plážovej zábave. Čo je určite súčasťou dňa na pláži:

Plážové mušle: Ak zostanete na pláži veľa hodín, nemáte veľa možností ako sa účinne chrániť pred slnkom. Opaľovací krém môže chrániť, no po čase pomôžu vyhnúť sa spáleniu len tienisté miesta. Tie sa na pláži vyskytujú len zriedka. Riešenie: plážová mušľa. Do nej sa môžete pohodlne usadiť, mať svoje súkromie a vysoký ochranný UV faktor.

Plážové ležadlá a plážové deky: Pocit piesku pod nohami je úžasný. Ale ak si chcete ľahnúť a opaľovať sa, mali by ste si vziať plážovú deku. Tá je zvyčajne väčšia ako uterák a ponúka dostatok miesta pre dve osoby. Jedenie, opaľovanie, relax – to všetko je možné na vhodnej plážovej deke.

Chladiace boxy: majte vždy po ruke čerstvý nápoj. Alebo niečo chutné pod zub. S chladiacim boxom vám budú osvieženie a desiata, keď ste hladní, priamo po ruke. Niektoré chladiace boxy sú ovládané elektronicky. Na pláž sa odporúča použitie izolačných chladiacich vakov, ktoré nevyžadujú elektrinu.

Vzduchová pumpa: Pumpa nie iba na nafukovací čln

Nafúknutie nafukovacieho člna bez náradia je takmer nemožné. S klasickou nožnou alebo stojatou vzduchovou pumpou je to oveľa jednoduchšie. V zásade si môžete vybrať medzi elektrickou, nožnou alebo ručnou pumpou. Ktorá vzduchová pumpa je tá správna, závisí od toho, ako rýchlo chcete čln či iné príslušenstvo do vody nafúknuť a akú silu chcete použiť.

Tip: Ak chcete nafukovací čln nafúknuť čo najrýchlejšie, mali by ste zvoliť vzduchovú pumpu s vysokým čerpacím objemom – napríklad dvojtaktnú s objemom aspoň štyri litre. Pozor si treba dať aj na tlak vzduchu. Ak chcete po použití nafukovacieho člna, či paddleboardu opäť rýchlo vyčerpať vzduch, mali by ste si vybrať vzduchovú pumpu pre nafukovacie člny, ktorá vám ho umožní vyfúknuť.