Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Patríte aj vy medzi tých z nás, ktorí milujú vôňu čerstvo upečeného pečiva? Radi by ste si upiekli tú pravú šťavnatú taliansku pizzu s krásne vypečenými okrajmi s ingredienciami podľa vlastnej chuti? Žiadny problém! Domáce pekárne a automaty na pečenie máme skladom.

   Ako sa hovorí, domáce je domáce. A jedinou istotou, že viete, čo konzumujete je, ak si to urobíte doma. Zistite aj vy, že pečenie či varenie môže byť zábavou s bezkonkurenčným výsledkom. Potešte seba, svojich blízkych aj návštevu niečím originálnym. Vytvorte si vlastný recept a ponúknite ich skutočnou lahôdkou. Chlebíkom či pizzou z vlastnej pekárničky.

   Pizzu milujú deti aj dospelí. Upečte si ju kedykoľvek dostanete chuť

   Pizza je jedno z najobľúbenejších talianskych jedál na celom svete. Ak patríte k drvivej väčšine tých z nás, ktorí ju veľmi radi pridávajú do svojho jedálnička, mali by ste spozornieť. Máme pre vás tip, ktorý poteší nielen vás, ale aj vaše deti. Začnite vyrábať pizzu doma. S kvalitnou domácou pecou na pizzu je to hračka. Skutočne chutná hračka!

   Vďaka peci na pizzu Princess s nepriľnavým povrchom a príkonom 1 400 W, ktorá je obľúbenou súčasťou našej ponuky, rýchlo a jednoducho upečiete skvelú pizzu s priemerom 30 centimetrov. Pec disponuje nastaviteľným termostatom a pracuje s maximálnou teplotou 220 stupňov. Stabilitu zabezpečujú protišmykové nožičky a výhodou je tiež jej ľahké čistenie.

   Domáci chlieb podľa vlastnej chuti

   Domáce pekárne sa stávajú čoraz obľúbenejšou súčasťou kuchynskej výbavy. Mať možnosť si upiecť vlastný chlieb podľa množstva dostupných receptov, oceňuje stále viac slovenských domácností. Domáca pekáreň značky SILVERCREST, ktorú si môžete objednať z nášho e-shopu má až 16 programov, okrem iných aj pre bezlepkové pečenie či pre prípravu cesta na pizzu a tri voliteľné stupne zhnednutia.

   Miešanie, miesenie, kysnutie aj pečenie prebieha plne automaticky a vy si tak vďaka pekárničke celkom jednoducho upečiete pšeničné, pšenično-ražné aj celozrnné chleby či trené koláče. Pekáreň umožňuje nastavenie až 3 hmotností chleba a disponuje napríklad užitočnou funkciou udržiavania tepla po dobu 60 minút, 15-hodinovým časovačom pre oneskorené pečenie či okienkom na kontrolu pečenia. Výhodou je tiež využitie nepriľnavej vrstvy ILAG, ktorou sú potiahnuté miesiaci hák aj forma na pečenie.